Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire érzed boldognak magad a párkapcsolatodban és egyéb kapcsolataidban?

Figyelt kérdés
2023. szept. 25. 20:51
A kérdező szavazást indított:
Boldog párkapcsolatban élek, vannak mély barátságaim, jó a kapcsolatom a családommal, anyum több, mint 3 évet maradt otthon velem
Boldog párkapcsolatban élek, vannak mély barátságaim, jó a kapcsolatom a családommal, anyum 2-3 évet maradt velem otthon
Boldog párkapcsolatban élek, vannak mély barátságaim, jó a kapcsolatom a családommal, anyum kevesebb, mint 2 évet maradt velem otthon
A fentiek közül valamelyik nem igaz rám, anyum több, mint 3 évet maradt velem otthon
A fentiek közül valamelyik nem igaz rám, anyum 2-3 évet maradt velem otthon
A fentiek közül valamelyik nem igaz rám, anyum kevesebb, mint 2 évet maradt velem otthon
15 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Mi köze ennek ahhoz hogy anyuka meddig maradt a gyerekkel? Velem apukám volt kicsiként. Kár hogy nincs ilyen opció :D és jók a kapcsolataim, nem lettem selejt..
2023. szept. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Engem bevágtak hol egyik bölcsibe hol masikba aztán az ovodákat is váltogattuk mert folyamat kóltöztünk.

Igy mindig idegen cskpkrtokba ovonőkhöz raktak.

Folyamat voltam egyedul.


Felnőve egyedül ugyanolyan depresszioba esek gyakorta nem birtam sulikban vagy munkahelyen közösségbe se beilleszkedni.

Jó sokára tudtam megnyílni szocializádni görcsók nélkul élni.


Az egyedullét nálam egyenlo a depresszioval.


Kaocsolatokban is "életre" vágyom,a 4 fal meg hasonlók a "pokol".

2023. szept. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

2.vagyok

Nekem kicsiként 1 bölcsire 1 ovira lett volna szukségem huzamban. (Nem váltogatni azokat hogy állandoan idegen legyen mindenki.)

Anyával sokáig lenni az is csak antiszovializált volna. Emlékszem pár olyanra mikor direkt estem le az ágyrol otthon piciként, hogy vegyenek már észre..

2023. szept. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Kitana. ***** válasza:
Sokáig otthon volt velünk anyám, nagycsoportba mentem csak óvodába, de nem látom, hogy milyen összefüggésnek kellene lennie. Most épp nincs párkapcsolatom, a baráti kapcsolataim normálisak, a párkapcsolataim is azok voltak, nem volt semmi balhé soha, többnyire vagy kihűltek vagy nem passzoltunk teljesen össze.
2023. szept. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%
Kell a gyereknek a közösség, add bölcsibe. Ettől nem sérül.
2023. szept. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Apám volt velem születésem után, mert anyám keresett többet és ő nem tudta volna otthagyni a munkáját, mert akkor éhen halunk. Miért nem opció az apa?
2023. szept. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
1,6 Az is érdekel, csak nem gondoltam, hogy ennyire gyakori. Kérlek, akkor írd le külön :)
2023. szept. 26. 00:18
 8/11 anonim ***** válasza:
Apám volt velem az első időszakban, utána az iskolás koromtól pedig anyám. Jelenleg nincs párkapcsolatom. Eddig 5 volt. Elégedett vagyok velük. Mindegyiktől kaptam pozitív élményeket és mindegyikből tanultam valamit. A baráti kapcsolataim nagyon jók. Ennél jobb barátokat nem kívánhatnék.
2023. szept. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem írom le mert ha kiírom ide a magánéletem, akkor máris akadnak olyanok, akik támadnak, kioktatnak,megszólnak.

Úgy csinálnak, mintha az ő életük tökéletes lenne, holott csak itt élik ki beteges vágyaikat.

Csakis ezek a bunkók miatt nem vagyok hajlandó leirni magamról semmit.

2023. szept. 26. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
9 Arra gondoltam, hogy ugyanazt, amit én kiírtam - és amire szavaznál - írd le apával.
2023. szept. 26. 06:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!