Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha unalmas a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha unalmas a párkapcsolatom? Sok év után mások kapcsolata is unalmassá válik?

Figyelt kérdés

A barátommal 2 éve járunk, de már sokszor azt érzem unom ezt az egészet, pedig nem is élünk együtt. Heti 1-2 napot szoktunk együtt tölteni. Ez az első hosszabb kapcsolatom.

Már unom, ha együtt vagyunk is csak a tv-t nézzük, de olyan filmet nem nézne meg, amit én letöltök, aztán reklámok nélkül végignéznénk, hanem csak ezeket az unásig ismételt műsorokat. Én szeretnék társasozni, de őt az sem érdekli. Felajánlottam hogy akkor játsszunk a telefonon közösen valami játékot, az sem érdekli.

Beszélgetni se beszélgetünk igazán, pedig én szeretnék, de ő nem.

Igazából még a szex is unalmas köztünk, mindig csak ugyanazok a pózok, ugyanaz a hely. A szobámban csináljuk, de hogy még ott se csinálnák másképp. Szex után is alszik, igaz hozzám bújik, meg ilyesmi, de attól én még unom ezt a kapcsolatot.

Ha megyünk kirándulni is, még azt is unom vele, mert tökre olyan, mintha semmit nem élvezne. Őt csak a horgászat érdekli, ez a hobbija.


2023. okt. 15. 23:01
 1/9 anonim ***** válasza:
19%
Ha jó nő vagy, keress egy alfát, aki elvisz wellnessezni meg külföldre. De ahhoz virítanod kell a beach bodyt.
2023. okt. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Kitana. ***** válasza:
82%
Gondolom az elején sem szeretett társasozni meg ilyesmi, szóval nem unalmassá vált, csak addig volt izgalmas, amíg új volt, tartott a vonzalom magától is. Normális esetben olyannal jön össze az ember, akikkel hasonló dolgokat élveznek, akiben csak annyit látsz, hogy vonzó, azzal lehet maximum szexelni, vagy skippelni.
2023. okt. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kár folytatnod a kapcsolatot, ha unod.
2023. okt. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

"Gondolom az elején sem szeretett társasozni meg ilyesmi, szóval nem unalmassá vált, csak addig volt izgalmas, amíg új volt, tartott a vonzalom magától is."


Eleinte sok filmet megnéztünk közösen, és elvitt egy párszor étterembe is, sokat beszélgettünk valahogy izgalmasabb volt az egész.

Most nyáron felvetettem neki a strandolást, és egy pár napos nyaralást itt Magyarországon, de egyik se érdekelte. Pedig ismerkedéskor olyannak állította be magát, mint aki szeret kirándulni, erről is beszéltünk sokat ismerkedéskor.

2023. okt. 15. 23:53
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts, úgyse fog érted megváltozni.
2023. okt. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
2 év után ráuntál? Az kemény. Szerintem szakítsatok, mert ez így csak lófsz és esti fény, találtok mindketten jobbat ennél.
2023. okt. 16. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Most nyáron felvetettem neki a strandolást, és egy pár napos nyaralást itt Magyarországon, de egyik se érdekelte


Egész nyáron a tv előtt punnyadtatok? Az kemény. Fiatal vagy, hagyd ezt az öregurat szerintem. Én is unnám, pedig 47 vagyok.

2023. okt. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szinte igen. 1-1 nap elmentünk kirándulni ide a közelbe, de ennyi.
2023. okt. 16. 15:42
 9/9 anonim ***** válasza:
Nincs mire várj szerintem.
2023. okt. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!