Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmnek egy idegen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmnek egy idegen miatt van rossz kedve egész nap? Normális dolog ez?

Figyelt kérdés
A Jóbarátok a kedvenc sorozata, nagyon gyakran nézi és ma vagy tegnap meghalt az egyik szereplője. Délelőtt volt közös programunk a barátainkkal és végig búvalbaszott volt meg folyton jönni akart haza, mert rossz kedve van meg szomorú. Szerintem ez túlzás, engem is volt már, hogy egy színész halála elszomorított pl.Gesztesi néhány éve, de kb.20másodpercre aztán minden ment tovább, nem ismertem őt, fogalmam sincs milyen ember volt. Ez a pasi is 25 éve szerepelt egy sorozatban, már alig emlékeznek rá és ki tudja milyen ember volt. Sokszor idegesít a barátnőm felfogása/hozzáállása a dolgokhoz, de ez a mai főleg kiveri a biztosítékot. Olyan érzésem van, mintha szenvedni akarna, de nincs oka és ilyen hülyeségeket nagyít fel, hogy szomorú lehessen. Ti hogyan kezelnétek? Mert nekem kezd el tűnni a türelmem.
2023. okt. 29. 17:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Nem sok empatia szorult beled.
2023. okt. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Normális. Én ismeretlenül is megsirattam, mikor olvastam ma. 41N
2023. okt. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Minden hírességet, aki meghal, gyászolják a rajongói is. Tiszteletadásból is, nemrég meghallt a Harry Potter egyik szereplője (nem emlékszem a nevére, sose néztem meg a filmeket és nem akarok butaságot írni, majd valaki megírja, aki tájékozottabb ebben), milliók gyászolták, pálcát emeltek stb. De ez így voltmindig is.
2023. okt. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%

Néztem én is a Jóbarátokat, de nekem ez a színész nem volt az életem része, nem is vagyok rajongója. Ha jól tudom, súlyos függő volt, nem csoda, hogy fiatalon halt meg.

Csak annyira sajnálom, mint bki más idegent, nem rontotta el a napomat.

2023. okt. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%

Te nem éled meg az érzéseidet, inkább besöpröd őket a szőnyeg alá. Tipikus férfi viselkedés. A barátnőd megéli az érzéseit. Tipikus női viselkedés.

Természetesen ezzel az eltérő viselkedéssel egymás agyára mentek, mert nem értitek, hogy a másik miért nem olyan, mint ti. Konklúzió: teljesen normálisan működő pár vagytok.

2023. okt. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
48%

Nőként nekem is érthetetlen hogy miért kell egy amerikai drogfüggő halálán így bedepizni. Sokkal tragikusabb amikor egy gyerek hal meg.

De ne cseszegesd emiatt, ha ez őt ennyire megviseli fogadd el. Majd kiheveri

2023. okt. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Off: Szerintem az 5-ös válasz az egyik legfrappánsabb, amit én ezen az oldalon 2008óta olvastam!


On: engem is nagyon meg tudnak viselni hírek,sztorik,sorsok, annak ellenére,hogy a saját életem is baromi nehéz.

2023. okt. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%

Az ötös szexista, és sosem olvastam még (nem igaz sajnos) ilyen általánosító, nevetséges és ostoba választ.


Nem kell azért szomorúnak lenned, mert ő is az, de megérteni azért meg kellene, hogy nem minden történés van rátok egyforma hatással, mert nem ugyanaz az ember vagyokt és nem piszkálni, hanem vigasztalni.


Én rajongtam a karakteréért, de nem sírattam meg és jó kedvem volt ma. A karaktere ottmaradt a sorozatban, újranézhetem, emlékezhetek rá, sajnálom, hogy meghalt, de.. nem nagyon visel meg úgy alapvetően a halál, mert az emlékeimben tovább él, fel tudom idézni és újra jó érzést okoz. Azt viszont sajnálom, hogy már nem létezik.. úgy igazán, egy értékes emberrel kevesebb. Egyébként meg minden sztár megkattan valahogy, ők meg olyan szinten voltak.. nem is tudom, abban az időben elsöprő sikerük volt, a sztárok közül is a legismertebbek voltak sok sok éven át. Szerintem az emberek nagyrésze bekattanna ettől, akkor is, ha nem meri elismerném. Én szerettem chandlert és kár, hogy nem tudtam soha megölelni és elmondani neki. Bár szerintem tudta abból, hogy mekkora sikere volt, rengetegen szerették, azért így igazán jó lehet meghalni, hogy sok embertől van visszajelzésed(néznek), hogy jelentesz nekik valamit.


Tessék vigasztalni aki szomorú, ne legyél már szociopata.

2023. okt. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

"Olyan érzésem van, mintha szenvedni akarna, de nincs oka és ilyen hülyeségeket nagyít fel, hogy szomorú lehessen"

Ha ez így van, akkor valószínűleg figyelemre vágyik. Lehetnél egy kicsit kevésbé lekezelő.

2023. okt. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
65%

Engem sem érdekel egy mellesleg piás, drogos bnkó halála, már bocs, és nem érzéketlen vagyok, hanem egyszerűen realista.


Elég szomorú, hogy ilyen "színészek" miatt többen sírni is képesek.

2023. okt. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!