Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel foglaljam el magam?

Figyelt kérdés
vége lett egy kapcsimnak, ilyenkor valami hobbit kell találni, elfoglalni magam. De nem találok és nem tudom elfoglalni magam. Kollégiumban vagyok. Mit csináljak?
2010. okt. 19. 15:36
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Hát ma este pl. BL lesz. Majd nézed a Real - Milan meccset.
2010. okt. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha lány vagy, tanulj meg hímezni. Szalad vele az idő, nekem elhiheted. Ha pasi vagy...erre majd válaszol egy pasi.
2010. okt. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nincs tv a kóterban
2010. okt. 19. 15:40
 4/10 anonim ***** válasza:
Nincs TV az istáloban
2010. okt. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát hülye ötlet, de próbálj meg a tanulásra koncentrálni. Könyvtár csak van...Ülj be, olvasgass.
2010. okt. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
sztem is olvass, tanulj, ha van olyan barátnőd/barátod akivel sokat tudsz nevetni és jól érzed magad vele akkor kimenő idejére sétálgassatok ilyenek. joobbat nem tudok én se...
2010. okt. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Esténként futás, biciklizés, aerobic. Sport. :)
2010. okt. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Menj el társastáncolni salsázni vagy vmi...nem muszáj párban menni..és sok új embert ismersz meg könnyebb felejteni. és még a mozgásod is fejlődik
2010. okt. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem eléggé sajátságos hobbim van. :). A sportolás. De nem olyan hogy csak pl. futok meg biciklizek csak úgy, hanem versenyt csinálok belőle ;). Olimpiát rendezek. Pl. futó és kerékpárversenyeket, triatlont. Ahogy futók, kerékpározok kezemben van a stopper és mérem az időt. És a végén amikor minden versenyzővel teljesítettem a távot, persze ez nem 1 nap alatt zajlik le, hanem egy nap egy versenyző, vagy max 2, aztán a következő versenyző kb 1 hét elteltével, vagy amikor az időjárás engedi. így azért lesznek különbségek az idők közt is. Szóval egy versenyszám kb 3-4 hónapig is eltart :). Akkor az elért időeredményeket összesítem és megvan a végeredmény. :). Még fotókat is készítek a versenyről. Már már egész profin csinálom. Minden nemzetnek van külön szerelése (külön polója). Már lassan véget ér a nyári szezon (még épp most hétvégén tervezek egy utolsó kerékpárversenyzőt még jó időt jósolnak...bár ő már melegítóben fog menni) úgyhogy most félbe maradt a verseny de majd jövő tavaszal folytatom. Addig meg jönnek a téli számok. Bobozás a neten, van ilyen bobjáték meg curling mecsek, stb. Itt a gépen sok ilyen játék van. :).
2010. okt. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az elözö vagyok a fotózást úgy értem, hogy lefotózom a telommal magam (az aktuális versenyzőt) és az időeredményt. Ezt csak azért csinálom, hogy emlék legyen a versenyről majd hogy legyen mire emlékeznem. Ez tényleg nem vicc fel is tölthetek egy pár fotót ide hogy nem viccelek.
2010. okt. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!