Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon hiányzik a szerelem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon hiányzik a szerelem. Mivel foglaljam el magam?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok és eddig még nem volt barátom. :S Olyan rossz, mindig azon gondolkozok vajon mikor jön el az én időm és a sok szerelmest látva nem tudok nem erre gondolni...
2010. okt. 24. 21:15
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem köthetsz pulcsit :D 16/f
2010. okt. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tudok kötni. x)
2010. okt. 24. 21:22
 3/6 anonim ***** válasza:
de káár x[. csinálj olyat amit szeretsz,vagy próbálj ki új dolgokat.
2010. okt. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ugyanez... igyekszem új hobbikat találni, kijárok focimeccsekre, hétközben szakkörökre, hétvégén eljárkálok haverokkal, próbálom lekötni magam, de mégse tudok lassan másra gondolni, csak arra, hogy jó lenne már egy barát akihez oda tudok bújni...
2010. okt. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szóval az a lényeg, hogy kösd le magad, ne hagyj időt a szerelemről való ábrándozásra . am ha tudnál kötni kötöttél volna?:$:D
2010. okt. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
beszélgess velem! :)
2010. okt. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!