Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan küzdjem le ezt? És...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan küzdjem le ezt? És mivel foglaljam le magam amig nyaral?

Figyelt kérdés

Barátomék vasárnaptól számítva mennek nyaralni családostól 1hétre.

Ebből 5napot nem találkozunk, de az utolsó 3napra már engem is elhívtak, szóval megyek utánuk, mert szivesen látnak.

Barátom meg főleg.

És én elég féltékeny típus vagyok sajnos:(

Már most elméleteket gyártok, hogy biztosan meg fog csalni, meg csajozni fog, és ha lemegyek már nem is fogok neki kelleni.

Ezeket elmondtam neki, mert látta hogy szomorú vagyok és eléggé megsértődött hogy még 8hónap után is ilyeneket gondolok róla. Pedig végig hűséges volt, Elmondta, hogy szereret és ezt irta msnen:

"te vagy az egyetlen és legszebb virágszál a szivem kertjébe és nekem nem kell más"

"nekem egy virág van a szivemben és nekem attol nincs szebb és nem is engedem hogy kivegyék onnan"

De féltékeny vagyok:(

Megigérte hogy felfog majd hívni, mert ez alap.


2010. júl. 6. 12:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Csajozni, a szüleivel? Hülyeség. Biztosan végig rád fog gondolni, nem kell féltékenykedni. ;)
2010. júl. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nehogy már 5 napot ne bírj ki nélküle. Nekem volt olyan, hogy kb 2 hétig nem találkoztam a barátommal, mégse nyavalyogtam és nem is gyártottam ilyen elméleteket. Ezzel csak azt éred el, hogy egy idő után megelégeli és esetleg emiatt szeret majd ki belőled.
2010. júl. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hülyeség. sztm téged nem is szeret, vagyis nem sokáig fog..ilyen csajjal... tipikus.. örülsz h van pasid és nem engedsz neki semmit, mert meg akarod tartani. de a pasi nem a kutyád ..istenem -.-
2010. júl. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

szia!


Te a leírottak alapján "betegesen féltékeny vagy". Az ember nem lehet naív, nem járhat úgy, mint egy zombi, 100%ban bízva a párjában, de ez már nekem is sok. Emellett van különbség a féltés meg a féltékenység között is.

Olyan szépeket írt a barátod, szerintem esze ágába sincs megcsalni. Szerinted nem létezik iylen? Pedig igen!!

A féltékenységed egyszer vissza fog ütni, mert elunja, hogy ő hiába bizonygatja a szerelmét neked, Te mindig bele akarod magyarázni, hogy "úgyis megcsalsz!" Ne tedd!! Engedd el erre a 3 napra, és kérd meg hogy inkább a te indulásod napján hívjon fel, hogy minden rendben van-e , el tudsz-e indulni? (ha szeretne hívni, azért azt engedd) Bitang nehéz lesz, de valahol "nevelned" kell magadat, mert ez még rosszabb lesz ha így folytatod...

2010. júl. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Persze, a hivást ő mondta!!!
2010. júl. 6. 13:00
 6/7 anonim ***** válasza:

szia!

ne aggódj előre!

nem lesz semi gond meglátod! max jobba fogjátok várni a találkozást mint máskor!

Max hazsnáld ki az időt nélküle, menj el tornázni, futni, kozmetikushoz, fodrászhoz.. hogy a következő találkozásko rmég jobban levedd a lábáról!

VAg yha erre nincs szükséged akkor tarts barátnős napokat, menj barátnőiddel ahova jól esik vásárlni/sétálni/mozizni vagy csak egyszerűen foglaljátok le magatokat.

vagy kezdj bele egy jó könyvbe, mire kiolvasod addigra újra találkoztok!

2010. júl. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne izguljál!

Teljesen normálisan érzel. Jó szerelmeskedést kívánok.

2010. júl. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!