Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már veletek olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek olyan, hogy egy jól működő, stabil kapcsolatotokat tönkretett a párotok exe?

Figyelt kérdés

2023. okt. 31. 07:54
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Próbálkozott, egyszer még egy randinkon is felbukkant, amit egy mozi elé beszéltünk meg (akkor még nem voltak Cinema Cityk és tudta, hogy egy mozi előtt fogunk találkozni, így nem volt nehéz kitalálni, hogy melyik moziról van szó). Odajött, de nem csinált semmit, csak nézett minket pár méterről, majd mikor bementünk a moziba, eltűnt. Utána párszor még próbálkozott az exemnél telefonon, de nem járt sikerrel, végül 12 évig voltunk együtt a sráccal.
2023. okt. 31. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Volt, kinevettuk olyan abszurd dologgal próbálta tönkre tenni a kapcsolatot. A párom meg is gyűlölte, pedig még gyerek is van
2023. okt. 31. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Jól működő stabil párkapcsolatot egy harmadik fél nem tud tönkretenni, mert ahol jó a kapcsolat, őszinte a kommunikáció, nem tudja megzavarni.
2023. okt. 31. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Részben, bár távkapcsolat miatt nem volt teljesen stabil. Én vágytam elkezdeni közös terveken, ő hosszú táppénzen volt, utálta is a munkáját, új életet ajánlottam neki, vonakodott, és mindvégig képben volt az ex. Nos: ők barátok maradtak az exszel. Ez egészen addig nem zavart, amíg elkezdett beleokoskodni a dolgokba és csűrte-csavarta a szavait. Valamiben lebukott, de nem én jöttem ki jól. Persze akkori párom nem nekem hitt és ebből lett egy 4 hónapos szünet. Valamiért nem tudtuk elengedni egymást és kimagyarázták félreértésnek. Egy ideig jobb lett a kapcsolat, amíg megint előjött az összeköltözés. Csak ekkor tudtam meg valamit. Exével 5 éven át össze sem költözött és az az ember azért szakított vele! Tehát életképtelennel volt dolgom, aki nem gondolja komolyan a kapcsolatot. Utólag áttekintve pedig az exe titokban azóta is sértettnek érezte magát és mással sem akarta engedni összeköltözni. Egyébként nem is sokáig lettünk volna már együtt, mert 1 évvel később megérkezett mostani párom és ő hozzám költözött. Exemnek azóta senkije nincs, exe ugyanúgy barátja maradt.


34/F

2023. okt. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja: csak 40 k.m. volt a távkapcsolatban és exével ennyi sem volt. De azért számított annak nálunk, mert őt bizonyos dolgok hétköznapokon és valamennyire hétvégéken is nagyon lekötötték a vidéki környékén. Tehát csak hétvége vagy valamikor csak vasárnap kerülhetett képbe. Ő elvárt volna tőlem teljes áldozást és több pénz áldozását, amiért cserébe ő semmit nem tett volna. Én meg ebbe nem mentem bele. S ekkor jött az ex is azzal, hogy nem ért egyet és az állítólag félreértésem. Ami nem volt az, de már pontosan nem emlékszem erre.
2023. okt. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Több mint 10éve próbálkozik.A gyerekei mögé bújva.3évig a párom nyakában lihegve.

Bevetette a párom szüleit testvéreit.(Jó manipulál.)Egy erre a célra alkalmas barátnőt.

Ki tudja mit még

Ha szereted a másikat tudod hogy 100szazalékig.Számíthatsz rá rugdalózhat ahogy kedve tartja.Ha ez a bíztos talaj megreped és ezt egy ex eléri tovább kell menni emelt fővel mert onnantól a kapcsolat egy fabatkát sem ér.

nov. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is elvaltam,de soha nem éreztem késztetest, h az exem új párját kikezdjem. Szerintem aki ilyesmit csinál, saját magát járatja le, és kiállít egy bizonyítványt, higy miféle nő lehet. Nálunk is van gyerek, és mindig arra biztattam, hogy az, h többen szeretik őt, az csak jó lehet. Én mindig arra gondolnék, h nevetnek rajtam,szánnak ha aljaskodnek.Nyilvan az is számít, hogy én nem érzek semmit az exem iránt, és a szerelem is rám talált.
nov. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

7/Vicces ő keresett mást ez végett váltak.

Nem érzések vannak az állandó kavarás mögött számítás.Az ex férj az az ô tulajdona.Gyereket szült neki ez álltak egy életre ő rendelkezik vele.Válás egy papír az ő képzelete szerint.Az( Ő)férje jövedelme munkája ereje az őve.Én csak ha jónak látja az Ő engedélyével amikor szabadidőt ad a (férjének)vele lehetek.Minden kiadást amit ha együtt vagyunk azt nekem kell állnom.

Beteges számító ember.

A tetejében felnőtt gyerekre nem jár gyerektartás.Egyszer azért mert nem tanul.Másodjára mert az ő hatására nem érdemli meg hogy támogatva legyen.Harmadjára a párom mindent törvényesen átadott nekik.A gatyájan kívül mást nem hozott ell.Fütyülünk őrá éljük az életünket semmire nem kell tőle engedély.

nov. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Tönkre akarta, de a párom mellém állt, az exét meg ignoralta. Ez a normális!
nov. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!