Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez lehet egy jel a megcsalásra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lehet egy jel a megcsalásra vagy csak én gondolok bele többet?

Figyelt kérdés

Barátnőm a hétvégén találkozott egy barátjával (előző munkahelyéről ismeri és nagyon jóban voltak), utoljára 3.5 évvel ezelőtt látták egymást, mert külföldön dolgozik és nagyon keveset jár haza, most is csak az ünnep miatt utazott ide. Én elengedtem, mert tudtam, hogy rég látták egymást, de megegyeztünk, hogy este 8-ra hazaér és utána elmegyünk együtt valahová, de ehelyett majdnem éjfélre ért haza és alig lehetett elérni, meg a "nemsokára otthon vagyok"-kal győzködött..


Másnap megint programot terveztünk közösen, de indulás előtt 1 órával bejelentette, hogy találkozni szeretne még vele egyszer mielőtt visszamegy ez a barát(Hollandiában dolgozik), én erre is rábólintottam, ekkor is meg lett beszélve, hogy gyors összefutnak, elköszönnek egymástól és utána mi ketten beülünk valahová vacsorázni és sétálni egyet, de itt is 3 órával később jelent meg otthon és megint csak alig lehetett elérni. Amikor meg visszaért majd kipattant az örömtől és még bocsánatot se kért, mintha fel se tűnt volna neki, hogy én meg a lakásunkban ültem egyedül és vártam, hogy mikor jön meg és indulhatunk el amit megterveztünk.


Már egy ideje furcsán viseledik, viszi magával a telefonját a fürdőbe, rengeteg időt tölt el rajta és mindig valakivel beszélget. Eddig nem kérdeztem rá, mert már majdnem 3 éve együtt vagyunk és megbízok benne, de ez a furcsa viselkedése 1 hónapja és ez a két hétvégi eset miatt kezdek paranoiás lenni.



2023. okt. 31. 09:52
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Érzelmileg/érzelmileg+fizikailag is csal.
2023. okt. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
87%
Realista vagy. Gizike meg Ribizli. De rendesen.
2023. okt. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Őszintén én nem nagyon akarom elhinni, mert szeretem, de már megőrülök ettől. És mintha nem is látná, mintha észre se venné sokszor.
2023. okt. 31. 10:08
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
Bármi lehet. Nekem az nem tetszik a sztoriban, hogy téged két alkalommal is leszart. Nagyon ritkán tud a pasival találkozni, oké, de akkor alapból lehetett volna az, hogy veled nem tervez be semmit, hiszen ti ugye kb. bármikor máskor tudtok együtt lenni. Én nem tartozom azok közé, akik azt gondolják, hogy ellenkező nemű barát nem lehet, de itt esélyes, hogy több van a barátságnál.
2023. okt. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%

Én akkor kezdtem gyanakodni, hogy a párom megcsal, amikor a telefonját (amit soha előtte nem vitt el előlem) elkezdte magával vinni még a wc-re, fürdőszobába is.


Rákérdeztem, terelt...hónapokkal később kiderült, hogy jó volt a megérzésem és megcsalt. Természetesen szakítottam.


Ne vesztegesd egy esetleges halott kapcsolatra az időd. Kevesebb, mint 3 év után itt tartani amúgy sem túl bíztató.


Mindenképp beszélj vele, erőteljesen gyanús....,

2023. okt. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%

90-99,99%, hogy hűtlen hozzád.


"ez a furcsa viselkedése 1 hónapja és ez a két hétvégi eset"


Szinte biztos, hogy egy hónapja írkálnak, most hazatért és bújtak is ágyba/flörtöltek, a barátnőd oda van érte.


Ugyanúgy folytatódik az egész:


"Már egy ideje furcsán viseledik, viszi magával a telefonját a fürdőbe, rengeteg időt tölt el rajta és mindig valakivel beszélget."


Több mint valószínű, hogy nem fogja abbahagyni csak akkor ha a pasi azt mondja hogy legyenek együtt.


Ha téged szeretne akkor összeültettek volna a másik pasival együtt legalább egyszer! Bemutatott volna ha nem ismered...

2023. okt. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
82%
Én ki dobom az ilyen csajt, tipik megcsalás Hollandiáig repülne úgy dobnám ki.
2023. okt. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:

#4 még akkor is ha ennyire messze lakik ez az illető? Hollandia azért nem itt van a közelben.. Ő szólt róla, és tudom is hogy kicsoda Ő, a barátja is tud rólam, csak mégis nyomaszt ez az egész szituáció. Megkérdezte, hogy elmehet-e vele és végülis én engedtem el, csak mégis...


Ha rákérdeznék valószínűleg úgyse mondana semmit, ha mégis történt valami és ez jár folyamatosan a fejemben. Én túlzom el?

2023. okt. 31. 10:19
 9/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem túlzás. Ne légy már balek.
2023. okt. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
Beszéleg még ma vele erről. Köszönöm az eddigi válaszokat!
2023. okt. 31. 10:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!