Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Veletek volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek volt már olyan, hogy a párotokról valami nagyon durva dolog derült ki hosszú idő után? Nem feltétlen csak megcsalásra gondolok

Figyelt kérdés
Velem olyan történt, hogy húszas éveim legelején már 1éve együtt éltem az akkori párommal (2évvel volt idősebb), amikor valami megérzés alapján elkezdtem iwiwen a távolabbi rokonait nézegetni, és az egyiknél volt egy kép, amin világosan kiderült, hogy a páromnak van egy 1év körüli gyereke. Amiről én semmit nem tudtam. Kiderült, hogy anno a terhes barátnőjét hagyta ott értem, de én arról sem tudtam, hogy neki akkor egyáltalán volt barátnője. Nagyon durva volt az egész szinte még gyerek fejjel (a mostani koromhoz és felfogásomhoz képest az voltam), és bár együtt maradtunk még pár évig, ott nagyon megtört a kapcsolatunk. Ja és azt hittem, hogy velem ilyesmi soha nem történhet meg, mert nagyon jó emberismerőnek gondoltam magam. Veletek volt már bármi hasonló, hogy hosszú időn keresztül megvezetett az, akit a legjobban szerettetek?
2018. máj. 16. 17:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Az en volt parommal kb csak ilyenek voltak :)

Kezdjuk ott jogy anno ugy sikerult agyba csalnia hogy azt kamuzta o is szuz, nehezen akartam elhinni de vegul elhittem. Utolag kiderult nem h nem szuz de rengeteg lannyal,kurvival volt dolga.

Aztan az is kiderult, hogy mikor ossze jottunk neki volt baratnoje akivel parhuzamosan egyutt volt meg kb fel evig amirol en mit sem sejtettem de a csaj tudott rolam.

Aztan az is kiderult hogy amikor egyszer nem sikerult vigyaznia a kis szuz fiunknak es elment, a baratnojevel ment el nekem esemenyutaniert. Ez is utolag derult ki.

Aztan szep lassan kiderult hogy minden amit mondott annak pont az ellenkezoje volt az igaz. Es totalisan megjatszotta magat egy egesz kapcsolaton at, es olyan mely sebet hagyott mint elso kapcsolat, elso csok, es a szuzessegemet is vele vesztettem el, akkora elkotelezettsegi fobiat, es beteges bizalmatlansagot hagyott bennem amit nem tudom hogy vissza lehet e csinalni meg. :) bocsi kibukott belolem :D

2018. máj. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
Az mennyire durva, hogy eljegyzés után derül ki, hogy szeret női ruhákat hordani és sminekelni?
2018. máj. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyanokban hazudott, hogy semmi értelme nem volt. Azt mondta, dolgozik a sulikonyhán, mindig mondta, aznap mit főztek. Erre kiderült, hogy igazából suliba jár. Aztán azt mondta, a huga iskolás, és milyen jó taluló, tiszta ötös, erre kiderült, hogy még ovis. Azt hazudta, hogy eljegyezte a volt barátnőjét, erre kiderült, hogy az sem igaz. Mindig, mindenben hazudott. Mi baj lett volna, ha tudom, iskolába jár, és a tesója ovis? Nem értettem. Valaki ilyen. Kitalál magának egy fantáziavilágot, amit végül már ő is elhisz. Vannak ilyen beteges hazudozók.
2018. máj. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Rasszista bőrfejű létére megcsalt egy csajjal, akinek félnéger gyerekei vannak, ugyanis az exférje néger. Azóta együtt nevelgetik a kis négerecskéket és minden bőrfejű barátja rajta röhög.
2018. máj. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
34%
Kiderült, hogy földönkívüli, aki a francia idegenlégió tagjaként részt vett a Kongói diktatórikus utalmi rendszer megdöntésére irányuló kisérletben.
2018. máj. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Utolsóra:

Unokatestvéremnek volt egy ilyen pasi, hasonló dolgokkal, hogy mi sem értettük, mi értelme volt... Pl azt mondta, busszal jött, erre elővette a vonatjegyet, meg késett a vonat, stb.

Vagy ma még nem evett semmit, utána mondja, nem volt valami nagy szám az a gyros, amit az állomáson betolt.

Meg ő táncol és szerepelt az X-Faktorban. Persze ez sem volt igaz... :D


Engem az első exem ejtett át, az egyik hozzászóló sztorijának volt pont az ellentétje. 2 éven át éltme abban a tudatban, hogy neki volt 3 barátnője előttem, akikkel lefeküdt +1 alkalmi kapcsolata. 2 év után bevallotta, hogy amúgy velem vesztette el, és rajtam kívűl senkivel nem volt...

2018. máj. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Mármint 3asra írtam.
2018. máj. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
83%
Kérdező, detto ez volt velem is, 20 evesen össtejöttem wgy 30 eves pasival, fél éve voltunk együtt, egyik haverja kérdezte, hogy jol kijövök-e Lilikével. Mondom ki az a Lili??? Jaaaa csak az 5 éves kislánya akiről elfelejtett szólni úgy 6 hónapig...
2018. máj. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Az esküvőnk reggelén nyögte be, hogy igazából nem akar elvenni. Majd gyorsan el is ment otthonról. Én meg csak néztem, mint hal a szatyorba.
2018. máj. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
1 kamu, szűz férfival nem jöttél volna össze
2018. máj. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!