Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyit nézel el a párodnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit nézel el a párodnak ilyen téren?

Figyelt kérdés

4-5 sör megivása a haverjával milyen sűrűn fér bele neked?

Aminél nem érzed azt hogy zavaró már.



2023. okt. 31. 14:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
31%
tök jó hogy vannak barátai, nem szólok bele annyit megy amennyit csak akar sörözni.
2023. okt. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
57%
Kb. évi 2x.
2023. okt. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok egy egzakt számot mondani, van, hogy hónapokig nincs ilyen programja, van, hogy úgy jön ki, hogy 2 egymást követő héten is találkozik haverokkal, barátokkal (több különböző társaságról beszélünk), eddig nem volt még olyan, hogy zavaró lett volna. Az a szint lenne zavaró, amikor a mi közös programjainkat, életünket zavarja - ez minden párnál egyéni. Mi már nem nagyon járunk hétköznap este programokra (előfordul, de nem ez a jellemző), inkább péntek este, hétvégenként, szóval általában nem zavar bele semmibe ha munka után elmegy sörözni, beszélgetni egyet. Valószínűleg ha heti szinten csinálná az már zavaró lenne.
2023. okt. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
3as vagyok: azt nem írtam, de természetesn fordítva is így van. :)
2023. okt. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Nálunk heti szintű és nem érti mi a problémám vele.

Úgy érzem nem tudok hatni rá se szép beszéddel, érvekkel...ő nem látja problémának. Ha ég a ház csak ígérget, de végül...

2023. okt. 31. 14:30
 6/18 anonim ***** válasza:
20%

heti szinten 1 alkalom, amikor megiszik 4-5 sört?

Ez tényleg nem a probléma kategória. A kérdés az, hogy te miért érzed annak?

2023. okt. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%

Nekem nem gond, ha heti 2-3-szor iszik 2-3 sört, mert úgy alakul. Akkor van gond, ha nem képes megállni, vagy állandóan részeg, ennyitől nem az. Nem is okoz problémát részegen sem.

4-5 sör heti egyszer fér bele nálam.


Egyetemista, nem alkoholista :D


Neked miért gond ez? Rámegy a ti időtökre? Vagy miért?

2023. okt. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
94%
Nem tartom problémának, amíg nem függőségről van szó (mindenáron kell egy adott mennyiség), nem lesz tőle agresszív, és van közös időtöltés is. De én nem vagyok absztinens, szóval, velem lehet italozni is egy kapcsolatban programok során.
2023. okt. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Azért probléma, mert egész évben így van. Nem csak nyáron a melegbe, nem csak ha a program úgy hozza, minden egyes héten.

Vitatkoztunk már ezen, kértem csökkentse, de vagy nem akarja vagy nem tudja. Ha úgy jön ki, egy hét szünet sincs két piálás között. Ijesztő és félek hogy jobb nem lesz, csak rosszabb.

2023. okt. 31. 14:49
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Havonta max. egyszer.
2023. okt. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!