Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondod el párodnak ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondod el párodnak ha valami nem tetszik amit ő csinált?

Figyelt kérdés

Úgy hogy érdemben sikerüljön átbeszélni.


Nem tudom mi ebből a csapdából hogy johetnénk ki. Semmi értelme bármit elmondani mert tudom hogy 2 mondatom után oda lyukadunk ki h ő a mindig rossz..


2023. aug. 17. 18:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
egyenesen röviden és őszintén Már a kapcsolatunk legelején kialakítottuk ezt a kommunikációs formát. Azóta is jól működik, nincs sértődés, nem is veszekszünk.
2023. aug. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
Valószínűleg a kommunikációd rossz, vagy már túl sok mindennel cse.. getted.
2023. aug. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne. Lenne mit megbeszélni, egyre több a vita, inkább már veszekedés köztünk, ami igazán nincs megbeszélve megoldva. Én ezen szeretnék változtatni, megbeszélni vele, de ha már felhozom, az is veszekedést szül.... :D
2023. aug. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

Érdekeltté teszem hogy rola szóljon ne rolam. Mivel ha miattam kéne valtozni vagy rám figyelemmel lenni azt ugy jellemzően lesz.rjàk.


Pl volt egy olyan kontextus mikor elmentem a párommal es haverjaival horgászós szalonnázós "partyra". És este felé enyhén ittasan a pàrom azzal akart "poéngyerek" lenni, hogy rajtam élcelődött, engem kifigurázott viccesre és elég durván is kezdte előadni mikozben a haverjai: egy rossz szót se mondtak a saját párjukról.kb soha, és csak röhögtek az egészen(rajtunk)

Az egy dolo, hogy hajnalban elszöktem a kempingböl mikor elaludt mindenki es neki álltam hajnalban stoppolni, de utánam jött pokrocba csavarva elkapott az autóút mellett és visszakönyörgött, de otthon már nyugodtabb körülmények.közt beszéltem vele, és véletlen se úgy hogy Engem megbántott, Engem sértett, alázott,Nekem rosszul.esik, bumkó paraszt volt velem, hanem úgy, hogy:


Nem veszed magad észre hogy te vagy a társaság bohóca, te szórakoztatod őket mint egy bazàri majom, és ráadásul.úgy hogy a saját párodat járatod le akivel Te vagy, Te választod, Te vagy vele, és nem feltunő hogy ők a nőikről viszont egy b.dös rossz szót se mondanak soha, csak Te?


Hát kb pár nap vagy 1 hét múlva ért be, és elkezdte nekem mondani, hogy igazam volt. Nem tesz ilyet többet.



Na millio meg egy más és más kontextust is leírhatnék, de volt olyan is, amikor a pasi úgy elbőgte magát mikor behisztiztem aztán kioktattam, hogy na ott meg kö kövön sem maradt, azt is megbánta hogy megszületett és ő is azt mondta soha az életében nem fog ilyet tenni senkivel.

(Ő meg kibeszélt a hátam mögött de irtó gúnnyal, ami aztán teljesen levágós volt a haverjairol havernőiről, az egész bandát úgy eláztattam hogy a párom köpni nyelni nem tudott szétaláztam az összeset.

Ott azért "véresebb" volt rendesen a dolog, mert az nagyon mélyen ütött.

2023. aug. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Folyt

Azon kívül amugy hogy nem magadrol hanem Rola beszélsz, számtalan egyéb pszichologiai motiváció is kökeményen hatékony. A fordított pszichológiával is sok meccset nyertem már.

2023. aug. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

4-5. Vagyok

Csak kifiguráztam a gúnyolódást illetve karikatúrát csináltam belőle, meg olyanokat mondtam ha nem vagyok ott rolam kell beszélni en vagyok a téma a mozi másról nem is lehet mint vmi vénasszonyok vagy verebek kiúlnek a ház elé szotyival osztán megy a hehe?

Mondtam neki képzeld ezt én is tudom és akkora inóriát csináltam az összesből.mint egy ház.

És piedesztálra emeltem a haverját aki vagy tudtával vagy tudtán kívül a célozgatásaival beszólásaival egyböl képbe tett engem azzal milyen fáma megy rolam.

Es mondtam neki hogy a haverja az isten mert legalább benne van annyi hogy nem eltitkolja a gúnyt rólam hanem a képembe vágja egyenesen!!

És az összes barom közül az az egy srác aki nekem beszólt az egész bagázs felett áll, merr csak ő nem volt egy kúszómászó gerinctelen féreg. (Ami a pasik egójára rendesen ütés, ha egy másikat magasztalok elotte fel..)


Meg persze szétdurrant az agyam, kivágtam, szétbőgte magát és megbánt mindent. De azt is hogy él. Soha senkivel nem lesz ilyen gyökér.

2023. aug. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#4-5-6, ijesztő vagy! De legalább meg vagy elégedve magaddal...
2023. aug. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Dehogy vagyok az.

Mindkettő belátta, hogy igazam van.

Lehet más ott aludt volna tovább miután kigúnyolták kinevették,én eljöttem.

Lehet más csak önsajnálattal empátiát akar elérni, az önbecsapás. És picsog csak.

Én meg elmondtam hogy belőlünk egyúttal magából csinált bohócot.


Megértette és soha többet ilyen nem volt. Es más nőket se gúnyol ki.


A másik sem.


Az hogy valaki megváltozzon csak ugy lehet elérni ha önmaga akarja és nem te. Azaz ha az ő èrdekét szolgálja és nem a tiédet.


Nincs is jogunk ahhoz hogy másokat a mi képünkre akarjunk formálni.


Itt a gyk az ijesztő a mérhetetlen sötétségével.

2023. aug. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Te nem mondhatod meg egy masik embernek hogy az mit tehet vagy mit nem. Ha ellened is van akkor sem. A masik ember egy szabad ember saját döntésekkel saját személyiséggel.

Csak ahhoz van jogod hogy tükröt nyújtasz es önmagával szembesíted. Rávilágitasz neki hogy biztos ő ez akar lenni?

Ha azt választja hogy igen te meg szabadon kiléphetsz.

2023. aug. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem várhatod el senkitol azt hogy te érted vagy miattad más legyen. Nem uralkodhatsz egy másik felett. A ő döntésének kell annak lennie, hogy ezt folytatja ellened vagy nem. Önmagába kell tudnia néznie, hogy ami ő, az saját magának bejön e..nem neked, nem a másiknak, nem a huszadik századik nőnek, hanem önmagának megfelel e önmaga. Ebben van jogod elgondolkodtatni csak, es a kerdes is az volt mi hatékony?


És én leirom hogy mi az, ami valoban hatékony(es az csak a jéghegy csúcsa mert ezen kivul ezer másik dolog is hat)

Erre?

Világtalanoknak hiába ír az ember bármit is.


Csak azert irtam ennyit hátha szájbarágva már érthető.

2023. aug. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!