Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van a párodnak joga megváltozt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van a párodnak joga megváltoztatni téged?

Figyelt kérdés
2023. okt. 18. 10:26
A kérdező szavazást indított:
NEM, a legapróbb dologban sem! Fogadjon el olyannak, amilyen vagyok. Nem várhat el semmiféle alkalmazkodást!
IGEN, beleszólhat a külsőmbe, illetve megszabhatja azt is, hogy mikor és kivel találkozok.
25 szavazat
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
18%
Okos ember manipulálja a másikat és úgy változtat meg, hogy észre sem veszed, sőt örülsz, hogy így alakult.
2023. okt. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
98%
Az 1-re nyomtam, de a fogadjon el olyannak, amilyen vagyok, az nem = azzal, hogy nem várhat el alkalmazkodást, az alkalmazkodás az kölcsönösen alap. Ezért kell nyilván két olyan embernek kapcsolatban lenni, akik hasonló személyiségek, hasonló életvitellel, tervekkel. A 2-es meg kontrollmánia, semmi köze az egészséges párkapcsolathoz.
2023. okt. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
97%
Nem
2023. okt. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
0%

Az egyes válasz a gyengék válasza! Mi az hogy nem várhat el semmiféle alkalmazkodást??? Alkalmazkodás és a megváltoztatás két különböző dolog! Krva kevés ember van a Földön, akik elfogadnának egymást úgy ahogy vannak. Alkalmazkodni meg mindenki alkalmazkodik a körülményekhez. A körülménybe meg a párod is beletartozik.


Bebacna ha elmész egy új munkahelyre vagy bárhova, aztán előadod a nagy Istent hogy te ilyen meg olyan vagy, mindenkit lesz*rsz, de azért más meg hozzád igazodjon! Tipikus.


Végtelenül ostoba kérdés és a válaszlehetőségek is azok! Értelmetlen bullshit az egész. Mert ugye csak ez a két kisarkított lehetősége van az embernek.


Egyébként meg te jöttél össze egy olyan fackalappal, akinek nem tetszel, és a külsőddel piszkál. Madarat tolláról. Miért gondolod hogy te jobb vagy mint a pasid?

2023. okt. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
0%

4.


Be kell csicskítani aki olyan. Aki nem hajlik, majd törik.

2023. okt. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
97%
Mindkét félnek el kell fogadni a másikat. Viszont alkalmazkodni is kell valamilyen szinten. Csiszolódni egymáshoz.
2023. okt. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
84%
Hogy tessék? Egyértelműen nem! Ha valami nem tetszik, természetesen kifejezésre juttathatja a véleményét, sőt, távozhat is a kijáraton.
2023. okt. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
0%

5. Aki hagyja magát! Rengeteg nő simán betörik mert nincs önbizalma, vagy családi mintaként látta hogy a részeg apuci uralkodik otthon. Aztán marad a gyk ahol szabadságharcot folytatnak. Hazaérve meg kinyalják a seggét a pasijuknak, már az ajtóban térdelnek és bevállalnak mindenféle szexuális aberrációt,mert hát mi lenne velük egyedül. Nem egy ilyen nőt ismerek személyesen is. 10 éve panaszkodnak nekem, de amikor ott a párjuk, fülig ér a szájuk és azt se tudják hogy csavarodjanak rá, hogy simogassák, puszilgassák, istenítsék. Nekem meg állandóan panaszkodnak hogy már nem tudják elviselni, önző, érzéketlen, agresszív. No comment. Hogy ő mindent megtesz, már a családjával sem beszél, az összes barátját kizárta mer Tomi nak nem tetszettek, főz, mos, takarít, a szexben bármit és bármikor megtesz neki, ő meg egy jó szót sem kap. Kisvárosban lakom, csak megjegyezném hogy Tomi meg mindenkit megdug aki él és mozog és nő. Sebaj, nincs jogom beleszólni más életébe.


Ilyen kérdést sosem tesz fel egy önmagával jóban lévő, megfelelő önbizalommal rendelkező nő. Ugyanis egy párkapcsolat nem a rózsaszín ködről és az uralkodásról szól, hanem a kölcsönös alkalmazkodásról. KÖLCSÖNÖS-ön van a hangsúly. Ez pedig az egyik legjobb dolog!

2023. okt. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
87%

Nincs. Ha nem tudjuk egymást elfogadni olyannak, amilyenek vagyunk, akkornem kellene erőltetni a kapcsolatosdit. Ugyanis akkor nem mi vagyunk egymás számára a megfelelő társak.

De ettől függetlenül joga van véleményt alkotni, és a kételyeit megosztani velem.

2023. okt. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
22%
Tipikus fekete és fehér! Na ezért vannak ekkora hulladék kapcsolatok és házasságok. Nyomjátok csak mereven hogy "én ilyen vagyok" lehet takarodni ha nem tetszik valami. Sok sikert az élethez! :) Alkalmazkodási képesség az nulla, viszont a ti álompasitok az legyen tetőtől talpig Isten! Nem baj, majd ő alkalmazkodik miss kősziklához! :)
2023. okt. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!