Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rosszul érzem, hogy lapos a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul érzem, hogy lapos a párkapcsolatom?

Figyelt kérdés

Sokszor azt érzem, hogy unatkozom a barátom mellett, még úgy is hogy csak heti 1-2 napot töltünk egymással már 2 éve. Hol náluk, hol nálunk találkozunk, de mégis úgy érzem magam, mint aki már 20 éve házas.

Ha együtt töltjük az időt se csinálunk úgy semmit a szexen, és a tv nézésen kívül. De még úgy normálisan egy filmet sem néztünk meg az elejétől a végéig. Szerinte minden film szar, amit én találok ki.

Vagy a telefont nyomkodja, vagy pedig alszik mikor azt a kis időt is együtt töltjük. Nem beszélgetünk egymással, én szeretnék, de ő mindig rövidre zárja a beszélgetést, és ennyi. Sosem kérdezi meg, mi újság velem, folyton csak magáról beszél.

Én szeretnék egy közös hobbit, amit közösen csinálunk, de őt ez nem érdekli, sőt ne is mondjam neki, hogy unalmas a kapcsolatunk, mert én őt ezzel megbántom.

Nyáron is ötletként felajánlottam menjünk strandolni, vagy menjünk valahova a közelbe legalább pár napra kicsit távolabb nyaralni kettesben, de ő egyik ötletre se volt vevő. Ő nem vágyik velem sehova, mert ő volt már nyaralni nélkülem is, ő már sok mindent látott, amúgy is elég akár csak egy képen megnézni az adott helyet.


2023. okt. 31. 21:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%

Ez a pasi nem szeret, csak használ. Abban a pillanatban tovább fog állni, ha jobb akad.



Szerintem is többet, jobbat érdemelnél.

2023. okt. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Csak " arra " kellesz.
2023. okt. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%
Hát ezt én is baromi unalmasnak találnám. Te hogy bírod ezt már két éve? És legfőképp, miért vagy vele? Ennél még egyedül is jobb lenne, azt csinálnàl, oda mennél, ahova szeretnél.
2023. okt. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez fura... hány évesek vagytok?
2023. okt. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
26 évesek vagyunk mindketten. Voltunk a nyáron 2 napot kirándulni itt a közelben, de nem tudom miért még azt is unalmasnak találtam vele. Csak a pecázás érdekli, ami a hobbija. Egyszer voltam vele, de unatkoztam mellette, meg sem mutatta, hogy hogyan is kell azt csinálni.
2023. okt. 31. 21:34
 6/12 anonim ***** válasza:
95%

Akkor hagyd ott.


Tudom kényelmes, de miért akarsz vegetálni? Tényleg étdemes idõt, energiát fektetni ebbe? Mondjuk 4 év múlva szerinted hogy gondolsz vissza majd a mostani helyzetedre?

2023. okt. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
95%
Persze, hogy unod...ezt csak unni lehet. Azt nem értem, ezen miért csodálkozol. Szerintem te is nagyon jól tudod, hogy csak kb vegetáltok. Csak vagytok.
2023. okt. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Igazából még olyan sok közös élményt sem éltünk át, még azt se tudom elmondani, hogy milyen sok közös filmet megnéztünk egymással, mert azt is egy kezemen megtudom számolni hányat láttunk közösen. Pedig ez nem egy nagy dolog, de még ebből se tudok sokat mondani.

Egyszer igaz elmentünk egy állatkertbe, de ott is unott érdektelen arcot vágott, még csak az állatokon se mosolyogta el magát, vagy valami.

2023. okt. 31. 21:40
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én húsz év házasságban pláne többet várnék.


Aki 20 éve együtt van valakivel, az 20 év kommunikáción, közös munkán és közös életen van túl.


Ti nem közösen, hanem párhuzamosan éltek.

2023. okt. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 BohócKolbász ***** válasza:
91%
Hó, bakker... még most dobd a pasit amíg tudod. Ez a fickó egy magának való ember. Hidd el nem sírna sokat ha kilibbennél az életéből. Ő már félig döntött helyetted. Van a hobbija, meg a kis világa, és utána jössz te, ha marad ideje. Megsimiz, szex aztán jöhet a befordulás. Ez nem kapcsolat babe. Ez barátság. Sima, egyszerű, barátság. Hidd el hogy találsz jobbat is. Aki mellett legalább tanulsz is valamit. Mert legalább tanítani akar. A kapcsolat pedig pont arról szól hogy egymást tanítja a nő és a férfi.
2023. nov. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!