Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Rosszul érzem magam, mit tehetek?

Rosszul érzem magam, mit tehetek?

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok és nem volt még barátnőm. Pedig sokak elmondása szerint jó a humorom, kedves vagyok, tisztelettudó, megbízható.. Nagyon rosszul érzem magam ez miatt, mert én vágyom rá, hogy legyen valaki akit szerethetek és "díjazza".

Sajnos nem vagyok "rossz fiú" és nem is szeretnék.

Valahogy eddig bármelyik lánynál próbálkoztam egyik sem akart semmit. Senkinek sem tetszem.

Lányok! A rendes srácok már esélytelenek nálatok? (Nem rosszból)



2022. febr. 20. 09:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%
Hát barátom...biztos lesz majd bnőd, de rohadt sokat kell szenvedni manapság. A normalitás már nem menő és szexi, és az intelligencia sem a mai nőknek. Ez van :(
2022. febr. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
#1 Talán majd jövőre az egyetemen.. Ebben reménykedem. :/
2022. febr. 20. 09:38
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Drukkolok!
2022. febr. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
40%

Írj le részletesebben egy esetet, te hogy kezdeményeztél, a lány mit lépett erre?

Mit jelent, hogy nem kellesz? Hogy derül ez ki szó szerint? Írhatsz privátba is.

Ugyanilyen voltam, iszonyú volt, nálam máig tartó pszichés problémák állnak a háttérben, amelyek nem múltak el attól, hogy 24 évesen nagy nehezen lett csajom, és máig megkeserítik az életem. Remélem neked nem ez van.

49f

2022. febr. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
Önismeret fejlesztése, pl. Ha a férfi beszélni tudna, Ha a szerelmes gondolkodna könyvek által.
2022. febr. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem teljesen átlagos volt a barátom amikor megismerkedtem vele. Tökéletesen megfelelt akkor is és most is. Nem mindenkinek kellenek a "rosszfiúk".
2022. febr. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Akit keresel, elbújt, meg kell találnod, észre kell venned.

Mert a félénk, jólelkű, csendes lányok nem riszálják magukat kihívóan.

"jó a humorom, kedves vagyok, tisztelettudó, megbízható"

- ezek nagyon is bejönnek majd egy kedves lánynál.

A humorra is nagy szükség lesz a félénkség, szorongás feloldására.

2022. febr. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
#7 Igen, elég nehéz dolgunk van, nekünk jólelkű fiúknak. Lehet, hogy hihetetlen lesz, de engem pont hogy nem érdekelnek a kihívóan viselkedő, s@ggrázó lányok. :)
2022. febr. 20. 10:41
 9/12 anonim ***** válasza:
51%

Játszmakirályfi!

Mindenki felelős a problémádért csak te nem.

Felháborodsz, hogy mások, tehát mindenki IS nem a kedved szerint nyújt neked szerelmi érzéseket.

Téged nem is érdekelnének a lány érzései, igényei, egyébként nem az összes lányt vonnád felelősségre, hanem azon sírdogálnál, hogy annak az egynek miért nem kellek, aki bejön nekem. Mert az összes véleménye súlytalan, azé az eggyé meg a világ.

2022. febr. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Senior Séf ***** válasza:
60%

Azok a szegény jólelkű fiúk addig jólelkű fiúk, kérdező, amíg sikeresek nem lesznek. Amint menők lesznek a csajok körében, egyből előbújik belőlük a gazfickó. Persze, ez a dolgok rendje. Hiszen mindenki azt szereti művelni, amiben jó, amiben profi, amiben sikeres.

Addig meg figyelmedbe ajánlom utolsó válaszoló veretes sorait.

2022. febr. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!