Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez csak szerintem volt durva?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak szerintem volt durva?

Figyelt kérdés
Szeretkezés után reggel a barátnőmet zavarta, amiért öltözködés közben ránéztem a melleire. Azt mondta, hogy ez fárasztja, és hogy már láttam tegnap...

2023. nov. 3. 04:16
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem azt hitte vitted volna még egy körre és nem akart volna. Vagy azt hiszi csak a teste miatt vagy vele együtt.
2023. nov. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem poénkodott és komolyan gondolta akkor elég gáz. Egy normális embernek jól esik ha tetszik a párjának.
2023. nov. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
96%

Kérdező: az, hogy jó alakja van, még nem jelenti azt, hogy elégedett magával vagy ne lenne önértékelési zavara. Lehet, hogy valami zavarja a melleiben és fél, hogy esetleg napfénynél te is úgy fogod látni, mint ő. Sajnos tudom, hogy milyen ez, mert a feleségem küzd hasonlóval.

Szerinten ülj le vele és kérdezz rá normális hangnemben.

7-es voltam.

2023. nov. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm 7, 12 és 13
2023. nov. 3. 08:52
 15/21 anonim ***** válasza:
41%

Érzem mire gondolhatsz kérdező, valahogy olyan ismerős nekem is ez a fajta stílus mint amit a nő mondott. Holott ilyen storym pont nincs, de hasonló típusú nővel meg már voltam együtt. És aki ismeri ezt, érzékelhet némi negatív hullámokat, hogy mi is lehet az ilyen kiszólások forrása. És elég sötét dolgok.

Szóval ha nem viccből mondta viccként, hanem mondjuk ilyen taplóbb, bántóbb, vagy unott, kedvtelen hangszínen, az tényleg eléggé para tud lenni. Őt fárassza és akkor te ne nézd, és akkor ez ki is van nyilatkoztatva. Holott pont ez lenne a normális sőt a lényeg is amit itt többen mondtak, hogy ez jóleső érzés mindkettőtöknek, ideális esetben. Szerintem ez az egész mentalitás ami süt ebből a kiszólásából, jelzésértékű lehet a későbbi játszmákra, erőszakra, és elnyomásra. Hogy majd ő eldönti mi legyen, te pedig érezd magad megtisztelve ha épp engedi az adott dolgot. Vagy szégyeld magad ha mást mersz gondolni, képzelni, vagy vágyni mint ami szerinte megfelelő.

Belém is rossz érzést ültetne ez az egész, abban biztos vagyok. Próbáljátok átbeszélni miért mondhatta, és figyeld meg alaposan a kommunikációját közben.

2023. nov. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm az együttérző szavakat kedves 15-ös. Rátapintottál arra amit érzek. Nagyon rossz érzéseket ültetett belém ezzel a stílussal ez a nő. Megpróbálom átbeszélni vele.
2023. nov. 3. 22:28
 17/21 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy zavarba jött attól, hogy bámulod, és a "legjobb védekezés a támadás" taktikájához folyamodott.
2023. nov. 4. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Ne nézz rá mikor öltözik.
2023. nov. 4. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
Sikerült megbeszélnetek?
2023. nov. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Még nem sikerült. Lebetegedett, alig tud kikelni az ágyból szegény. Ráér, ha már meggyógyult.
2023. nov. 9. 09:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!