Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Át voltatok verve folyamatosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Át voltatok verve folyamatosan a partneretek által ( pl folyamatos megcsalás), hogyan jöttetek rá es hogyan lett vége?

Figyelt kérdés
Nem egyszeri “megbotlásra” gondolok, amit a csalók szívesen hazudnak amúgy ha elkapják őket, hanem szisztematikus, szervezést igénylő, ahol a masik fel tudott rólad, es ahol egyéb módokon is ártott neked ( pl rossz dolgokat mondott rólad, kitalált dolgokat ami miatt sok mindent elvesztettél, emberek tisztelete, bizalma stb
2023. nov. 4. 23:07
 1/6 anonim ***** válasza:
22%
Sehogy, simán megmondta mindig!
2023. nov. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk arra gondoltam olyan partnerre, aki hazudik es úgy csal, nem nyíltan
2023. nov. 4. 23:24
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Ezt kicsit konkrétabban leírhatnád akár privátba is hogy mi történt.
2023. nov. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nincs miről beszamoljak egy kerdest tettem fel, ami nem rólam szól
2023. nov. 4. 23:54
 5/6 anonim ***** válasza:
41%
Ugyan nem velem történt, hanem anyám unokatestvérével. A pasas csalta a feleségét éveken keresztül rohadt sok nővel. Lehet elég filmszerűnek fog tűnni, de mint a sorozatgyilkosok gyűjtött valami az áldozataitól, ő a használt gumikat rakta el, amiket a szeretőivel használt. Mindegyiktől 1 darab el volt neki téve(sorozatszexelő?). Nem tudom hogy vagy miként rejtegette, de lényeg, hogy a felesége megtalálta és olyan balhét lerendezett, hogy kellett hívni a rendőrséget is. A legszebb benne, hogy a pasas szülei velük szemben élnek és így ők is megtudták azonnal, hogy mi van, mert a feleség tényleg nagy ordibálást, meg cuccok ablakon való kidobását rendezett. Repültek többek közt az óvszerek is, felolvasva minden nevet, akivel összefeküdt. Kb a fél utca kiment nézni, majd amikor már agresszív kezdett lenni, kihívták a zsarukat. A vége az lett, hogy a nő kidobta, elváltak, a fia nem beszél vele, a szülei nem fogadták be, úgy tudom az öccsénél lakott egy ideig, utána nem tudom.
2023. nov. 5. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azzal buktatta le magát hogy nem keresett.
nov. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!