Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen az, hogy a nő folyamato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az, hogy a nő folyamatosan köszönetet vár a párjától az otthoni takarításért?

Figyelt kérdés
A férfi is ugyanúgy takarít a lakásban de nem vár semmiféle köszönetet mert alap dolognak tartja hogy rend legyen, köszönet nélkül. Ezzel szemben a nő hisztizik ha nem kap elismerést mert egyszer elmosogatott.
2023. okt. 5. 09:34
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
16%

A nők mindig hisztiznek valamin.


Olvasd el még egyszer a fenti mondatot...

2023. okt. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:
Igen. Ezt már tapasztaltam. Ez sem más.
2023. okt. 5. 09:51
 3/42 anonim ***** válasza:
92%

Úgy nevelték hogy illik köszönetet mondani, a férfit meg nem, ennyi.


Én is köszönetet mondok, ha a párom leviszi a szemetet és ő is nekem, ha segítek neki. Igen alap az elmosogatás, de alap a köszönet is!

2023. okt. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
79%

Neked is jól esne szerintem, ha megdicsérne. Gondolom ezekből érzi, hogy szereted. Lehet hogy inkább lelkileg van szüksége az ilyen megerősítésekre. De akkor neki is meg kell dicsérni téged mindenért, amiket a te vállalsz - így fair.


Persze ha egyedül élne egy lakásban, akkor is ugyanúgy kellene takarítani, és senki nem köszöni meg.

2023. okt. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
0%
Köszönd meg nekünk! ezeket a haszontalan kommenteket is😂
2023. okt. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
88%
Feltélezem, hogy a nő sokkal tobb hazimunkát végez
2023. okt. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
97%
Pont a férfikat szokták agyondicsérni, ha a mosogatószivacs egyáltalán a kezükbe kerül.
2023. okt. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
96%

Az èn párom is takarít otthon, de mindig megköszönöm. Azt is hogy kinyítja az ajtót nekem, azt is ha elpakolgat.

Èn nem várok külön köszönetet mindenèrt, de jól esik mikor nap vègèn annyit mond hogy ma is nagyon sokmindent megcsináltam.

Ezzel ő is elismeri a munkámat.

2023. okt. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
94%
Ha a párom főz vagy csinál valamit, vagy bárki más, megköszönöm. Mi ezzel a baj?
2023. okt. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:

Nem a párom meg a köszönet miatt porszívózok, mosogatok, takarítom el a WC-t, stb hanem azért hogy ne egyen meg minket a kosz meg tiszta körülmények között tudjunk lakni. Amúgy a hátam közepére se kívánom, de muszály megcsinálni. A legjobb lenne ha lenne egy bejárónőnk aki mindent megcsinálna helyettünk. És ugyanannyit takarítok mint a párom.


Egy házias férfi.

2023. okt. 5. 10:46
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!