Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a kapcsolat elején rengeteg a szex, idővel folyamatosan csökken?

Figyelt kérdés

Én vagyok a pasi.

Egy éve vagyunk együtt.

Első félévben rengeteget szexelünk. Én nagyon perverz, és nagyon kanos vagyok állandóan. Szóval szinte mindenre nyitott vagyok szex terén. Azt se lehet mondani, hogy unalmas a szex mert nagyon nyitott vagyok az új dolgokra. Ezt a barátnőm is tudja. Félév utan drasztikusan kevés lett a szex. Mára már szinte nincs. Mindig valamivel kibújik a szex alól. De miert? Miért csökken a szex mennyisége? Mik lehetnek a bajok?



2023. okt. 26. 13:06
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

Hát tulajdonképpen szinte bármi. Lehet ő annyira nem élvezi a perverz dolgaidat, csak a kapcsolat elején mindenki igyekszik a 110%-ot nyújtani, így olyanba is belemehet, amibe amúgy annyira nem akarna. Lehet hormonális probléma is az oka, vagy akár ha akkor kezdett fogamzásgátlót szedni, vagy épp váltott és az újnak van rá ilyen hatása. Lehet ő neki annyira nem stabil ez a kapcsolat, de még szakítani nem akar, viszont fejben már nincs ott.

Tényleg rengeteg oka lehet, próbálj meg beszélgetni vele.

2023. okt. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Vagy: van valaki az ő életében és ez az oka.

Vagy: nem igazán van oda a perverz szexért, sok neki ami neked természetesnek hitt dolog.

2023. okt. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
46%
Gondolja ha mar megvan a pasi, fixalodott a kapcsolat, a kezdeti beetetesi idoszak utan, lehet lazitani
2023. okt. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Elmúlt a fellángolás okozta tűz részéről irántad. Nem volt beléd szerelmes csak azt hitte pl.
2023. okt. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
84%
Össze költöztetek?
2023. okt. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként miért nem kérdezed meg mindezt?
2023. okt. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Igen, össze költöztünk.

Azt hozzá szeretném tenni, hogy nem várom el a perverz dolgokat. Pedig a kapcsolat elején ő is nagyon perverz volt!!!!

De sima szex sincs. De legalabb kölcsönös orál lehetne már. De mindig kihátrál a szex alol alap kifogasokkal. Pl: faradt, stresszes, beteg...

2023. okt. 26. 14:01
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Sok oka lehet. Elkényelmesedett esetleg nem tetszenej neki a szexualitásodban meglévő perverzitások, de az is lehet hogy van valakije.

Igazából ezeket a kérdéseket vele kellene tisztáznod. Le kellene ülnötök, és őszintén beszélgetni egymással, ahogy azt egy normális kapcsolatban szokás.

2023. okt. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

6-os kérdeztem tőle.

De csak az alap kifogasokat kapom. Kész érveket soha.

És az a legfájóbb, hogy nagyon szeretem ezt a nőt. És pontosan tudja, hogy nagyon kanos tipus vagyok, de lesz*rja. Sokszor merevedesem van, de teljesen hidegen hagyja. És ismétlem kapcsolat elején rengeteget szexelünk. Most meg 2-3 hét is siman szex nélkül....

2023. okt. 26. 14:05
 10/28 A kérdező kommentje:
8-as. Nem erőltetem a perverz dolgaimat rá. Még régebben simán belement. Szinte alig ér hozzám. És ha rákérdeztek akkor sablonos szövegek.
2023. okt. 26. 14:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!