Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem lehet jelezni problémát?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lehet jelezni problémát?

Figyelt kérdés

Mit lehet tenni, ha vmi rosszul esik, nem tetszik, amit a párunk csinál, és mikor ezt jelezzük, jön a kiabálás, hogy persze ő nem jól csinálja, meg a fröcsögés, hogy én mi mindent csinálok rosszul, szóval támadás, elég undorító módon, ajtócsapkodással, mindennel.

Akinek van tapasztalata, mit kezdett vele?


2023. nov. 5. 10:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

O narcisztikus. Csak aszakuras a megoldas. Nem javil meg.


Nezd ezeket! Ra fogsz ismerni!!!


[link]

2023. nov. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kéne jelezni hanem elhagyni!
2023. nov. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom is többször csapkodott dobált , tört zúzott ilyenkor… adtam neki esélyt…nem változott. Szerintem ezek indulatkezelési problémásak, érdekes, mondhatott bármi sértőt rám(sajnos volt ilyen is bőven) mégsem csapkodtam vagdostam…kiabálásig jutottam “csak”
2023. nov. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A kulcs szerintem az, hogy az ilyen ocsmány viták után is meg tudjátok-e beszélni a dolgokat értelmesen. Ha igen, akkor lelked rajta, ha neked belefér ez a fajta viselkedés, még managelhető a kapcsolat. Bár szerintem hosszú távon ártani fog neked ez az egész, de van olyan lelki alkat aki képes jól kezelni, neadjisten még hasonlót is igényel valami fura múltbéli elcs*sződés okán.

Viszont ha soha semmit nem lehet megbeszélni, mindig neked kell nyelni és alkalmazkodni, akkor mindenképp a lezárást javaslom. Mert tönkre fog tenni teljesen a nem normális dolgaival.

2023. nov. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem viseli el a kritikát, nincs mit tenni. Az exférjem is hasonló kaliber, és akárhányszor próbáltam szépen elmagyarázni, mi a gond, egyből kifacsarta és visszadobta rám a felelősséget.


A válás óta eltelt majdnem egy év, de ugyanúgy minden miatt engem hibáztat (holott ő köpött le, ő állt belém sokszor indokolatlanul, stb..).


Állj úgy ehhez, hogy ez csak rosszabb lesz. Kell ez neked?

2023. nov. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen érzelmileg éretlen emberrel befejezném a kapcsolatot. Ez nem fog javulni, csak rosszabb lesz. Én ezt néztem végig a szüleimem, faterom vérig sértődött, ha anyám megkérdezte, hogy miért nem jött haza egy hétig. És a végén oda jutottak, hogy semmiért nem lehetett szólni. Ilyen nekem biztos nem kell.
2023. nov. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!