Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy sok nő marad?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy sok nő marad?

Figyelt kérdés

Marad ha tudja hogy megcsalják, vagy csak gyanúja van. Marad ha alkoholista a párja. Marad ha nem fogadja el a "hozott" gyermeket inkább el háromszög konfliktusban.

Stb.

Tényleg ennyire tarsfuggok vagyunk?


2023. nov. 6. 08:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak jó érezni hogy csak tartozunk valakihez másként, ami nem a családod.
2023. nov. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%
Több generációs diszfunkcionális családi minta.
2023. nov. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem nem társfüggőség, a női lélek valahogy máshogy viszonyul ehhez a kérdéshez. A nőkben mindig volt valami támogató, segítő, angyali ami nem hagyja hogy ilyen helyzetben lelépjenek, mert pont azért társuk valakinek hogy ott legyenek.


Csak ezt nagyon sokszor szinte kihasználja egy férfi, ha nem is tudatosan. De a nő, ha tényleg társ és szeret valóban ott marad melletted, még akkor is amikor már TÉNYLEG nem kellene. Érdekes kérdés ez amúgy

2023. nov. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
Ez az onbecsules hianya. Lemerheto a megalazas szintjebol. Az ilyen no, az onallo eletre alkalmatlanbak hiszi magat. Rossz neveles hatasa.
2023. nov. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
66%
Én lassan 8 éve vagyok párkapcsolatban, 3 éve házas. A szex lapos és nem jó. 10 alkalomból talán 1-2x élvezek el, a férjem ezt pontosan jól tudja, de nem hajlandó változtatni. A közös hitel, a ház összeköt. Nem akarom elhagyni a jól megszokott otthonom, mivel nemis nagyon tudnék már hova menni, a hitelt ki kéne fizetni ami még nagyobb teher lenne, így maradok. Egyébként szeretem a férjem, attól függetlenül, hogy a szex nem megy köztünk, de ez lássam felőrli a mindennapokat. N
2023. nov. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%

Azért, mert az csak az antiszociális érzelmi nyomorékok fejében működik, hogy csak összejárnak néha b.szni, mindenfajta érzelem nélkül. Többnyire az ilyenek nem értik ezeket a helyzeteket.

Az, hogy szeretet, szerelem, múlt, közös élmények....nekik totál kínai.

2023. nov. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
5ös. És meg is csaljatok egymást?
2023. nov. 6. 09:31
 8/14 anonim ***** válasza:
66%
A nők általában nehezebben lépnek ki egy kapcsolatból, a férfiak pedig nehezebben találnak vagy alakítanak ki. Ez általános dolog, és nem is mindig igaz. Amiről írsz annak pedig nagyon sok pszichés oka is lehet.
2023. nov. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert függnek vagy/és anyagilag & érzelmileg a másiktól.
2023. nov. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem csaljuk meg egymást, hűségesek vagyunk.
2023. nov. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!