Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összevesztünk,mert kiabáltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összevesztünk,mert kiabáltam rá, nem tetszett neki a reakcióm egy dologra. Azt mondta ,hogy nincs kedve velem kommunikálni, kiábrándito volt számára,ahogy kiabáltam vele egy témában. Mit jelent ez? Szakítást? Akik ilyen helyzetben voltak,mi történt?

Figyelt kérdés
nov. 6. 12:54
 1/3 anonim ***** válasza:
65%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


Ez az a bizonyos téma? Mert ha igen, akkor örülj, hogy megszabadulsz tőle.

nov. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
83%
'Szünetet' is jelenthet, bár az egyáltalán nem jó jel. Arról nem is beszélve, hogy kommunikálni nem tudtok, mert te kiabálsz ő meg utána nem akar veled beszélni. Szerintem is inkább jobb lenne külön ha nem egyeztek meg.
nov. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A szakítás közeledtét részemről az jelentette mikor már veszekedni sem volt kedvem vele.
nov. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!