Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hibáztam nagyot? Három éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hibáztam nagyot? Három éve ismerek egy férfit. Eleinte kapcsolatnak indult, aztán csak szex, majd ismét kapcsolat. Most már nagyon jól megvoltunk,de sosem mondtuk ki egymásnak,mik vagyunk. Nem is erőltettem soha, nem vallom azt,érzi az ember.

Figyelt kérdés
Én azt éreztem,hogy sokat közeledett hozzám. Pár napja felvetette,hogy van egy közeli haverja és tobbesben kipróbálhatnank együtt.Nem zárkózok el tőle,csak akkor borzasztó rosszul érintett,mert úgy éreztem,hogy nem jelentek neki semmit, és én csak egy bepartizhato nő vagyok nekik. Mondtam a haverjarol csunya jelzőket. Éreztem is,hogy feszültség van. Csütörtökön próbáltam vele beszelni, nem válaszolt. Pénteken sem, szombaton sem, vasárnap is próbáltam elérni folyamatosan és este írta,hogy nincs kedve velem beszélni,mert orditottam vele a telefonban, nem tetszett a hozzaallasom. Mondtam,nekem fontos az érzelmi háttér és egy ilyen tobbes szituban a haverjával az lenne nekem egy megnyugvás, ha mint barátnőjét mutatna be. Mondtam, tiszteletben tartom,hogy nem akar velem beszélni de később ,pár nap múlva ha addig nem keres, megkérdezem,hányadán állunk.
nov. 6. 12:12
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

Nem hibáztál, igazad van!

Semmibe vesz a válasza alapján. Húsdarab vagy.

Nem érdekli az érzésed. Kiadta az ukázt. A többi nem számít neki.

nov. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%

Istenem...🤦


Te nem vagy a barátnője és soha nem is voltál/leszel. Csak egy lyuk vagy számára amit tovább adna a haveroknak, mint egy kurwát.

Nem tisztel, nem szeret hanem használ!


És te még beszélgetni akarsz vele? Miről? Ennyire oda vagy érte? Jó, akkor hadd vigyenek a haverjai is. 🤷

nov. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
40%

#2 Te undok áldozathibáztató 🤡.

Nem fogod fel, hogy a kérdező az áldozat? A végén még kiderül, hogy ő a hibás. Na, ez a patriarchátus, gratulálok.

nov. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%

Miről dumálsz hármaska?


"sosem mondtuk ki egymásnak,mik vagyunk. Nem is erőltettem soha, nem vallom azt,érzi az ember."


Nagyon nem jól gondolod, 3 év előtt bármikor kinyithatta volna a száját, hogy járni akar veled, szerelmes beléd, tervezhetnétek együtt a jövőt.

Mivelhogy komoly párkapcsolatról soha nem volt szó, mert hát "érzi" az ember - a másik tagja ennek a szexkapcsolatnak/barátság extrákkal - a pasi felajánlott a havernak, megbeszélték együtt, hogy nyugodtan vihet téged.


"pár nap múlva ha addig nem keres, megkérdezem,hányadán állunk."


Úgy álltok, az a helyzet amit írtam előttem, csak egy üríteni való tartály vagy számára, nem a párja/szerelme.


Igen, hibáztál, nem fektettétek le a szabályokat. Ő simán azt hitte benne leszel, mert nem volt szó párkapcsolatról. Te csak azt hitted, abba ringattad saját magadat.

nov. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mondta, hogy neki nem kell más nő,csak én. Osszekoltozesrol is volt szó. Én ideális nő lennék számára, ha ki tudunk jól jönni. Ez csak arra, hogy terveztuk a jövőt a magunk módján
nov. 6. 12:51
 6/7 anonim ***** válasza:
81%

Mondta, hogy a barátnője vagy? Te kérdezted őt a 3 év alatt legalább egyszer, hogy mi a szereped az életében? Közelmúltban főként? Mert ha ja és habbogott, hazudott és te elhitted neki akkor visszavonom szavaim, akkor tényleg ő a mocsadék.

De ha nem kérdezted meg akkor az mióta az ő hibája? Nem lehet arra alapozni, hogy csak te kellesz neki, összeköltözés amikor már együtt élhetnétek jó ideje! 3 évről van szó, nem 3 hónapról!

nov. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
27%
Nyugi, nem csináltál semmit rosszul, csak peched volt, kifogtál egy szemét alakot. Ilyenkor nincs mit tenni drágám, tovább kell lépni és elgondolkozni azon, hogy esetleg egyedül jobb. Elárulom: jobb.
nov. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!