Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy férfi 70 évesen különbö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi 70 évesen különböző betegségeiből eredően impotensé válik, azt szégyellnie kell? Mi 48 éves házasok vagyunk a férjemmel, és ez a legnagyobb fájdalma, hogy impotensé vált. Szégyen ez?

Figyelt kérdés
2023. nov. 6. 20:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%
Nem szégyen
2023. nov. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Hetven évesen hogy lenne ez szégyen? Huszonnégy éves nőként messze áll tőlem a téma, de kétlem, hogy impotensé válni a hetvenes évesen olyan ritkaság lenne. Értem, hogy őt miért zavarja, ez is egy jele annak, hogy öregszik és ez bizony rossz érzés tud lenni, de szégyennek semmiképp sem szégyen.
2023. nov. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak mostanság vált azzá akkor kimondottan nem szégyen, a legtöbbnek már 45-50 fele fél 6 van, és nem kevésnek már sokkal fiatalabban is!

Nem tudom hogy mi lesz időskoromban (43 éves nő vagyok, fiatalabb férjem van és még a klimax is odébb van), de megkockáztatom hogy 70 évesen már csak örülni fogok ha nem kell csinálni. Nem tudom elképzelni hogy egy idős testet kívánjak. De lehet hogy csak most még érzem így, de tényleg nem tudom mit hoz majd a klimax és az idősödés.

2023. nov. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
52%
A többi embernek azért ne mondja, mert sok az olyan, aki ezzel visszaél és támad ("Ha ha, a Béla egy lúzer impotens, bezzeg én!"), de előtted nem kellene szégyellnie.
2023. nov. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Sokan már 60 körül se potensek, nincs ebben semmi, ez biológia. Kinek hogy ketyeg az óra, milyen az egészsége. Szeressétek egymást, ez az életszakasz már nem a szexről szól. Átlagos esetben ennyi idős nő sem kívánja már úgy, mint 40-50 éves korban.
2023. nov. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
72%
Én a nagymamámtól tudtam meg azt, hogy a nagypapámnak a 65. évtől már folyamatosan fél hat volt onnét nem mozdult. Én már 62. évemben járok, a férjem 51. évében, de mi jól elvagyunk. Férjem kívánja azért, azt még megadom hetente kéthetente egyszer, de már én is meglennék nélküle. Elég volt, egyszer mindent megun az ember. De 70 évesen az várható már, és egyáltalán az nem szégyen.
2023. nov. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Mi az a fél hat?
2023. nov. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
#7 gondolj az óra kis és nagymutatójára hogy milyen a f6 (17.30). A nagy a golyók, az 5-nél lévő a kuki 😁
2023. nov. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Dehogy szégyen, van, aki már a negyvenes éveiben kiégett.
2023. nov. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
8%
Szedjen gyógyszert
2023. nov. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!