Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy neveznétek aznilyen embert aki durcás és elmenekül a problémák elől?

Figyelt kérdés

Rengeteget bántott(csúnya szavakkal) a párom, nagy nehezen sok külön töltött idővel eljutottunk odáig hogy már nem aláz szavakkal. Most ha megsértődik elmegy, most úgy elment már másodjára hogy szó nélkül összepakolt majd 2 nap múlva leírta hogy befejezte, rá egy hétre meg hogy ezt nem csinálhatja, meg mennyire az a nő vagyok neki.

Mondjátok meg kérlek ha valakit annyira szeretem hogy tud elhagyni, hogy tud hazaköltözni és azt várja hogy mondjam neki hogy hiányzik meg szeretem. Úgy hogy ő az aki hibás.

Mondtam neki meg kell beszélni mindent, de ez volt a válasza…elment most meg 1 hét után vissza akar kapni.


Elfáradtam, szeretem, gyermekvállalas előtt állok és félek hogy akkor is megtenné velem ezeket.

Mit mondhatnék neki hogy megértse hogy îgy bem mehet! És hogyan bízhatnék benne hogy most más lesz?


nov. 9. 11:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Narcisztikus és/vagy gyerek
nov. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Változni ebben nrmigen fog. Ő ilyen. Dönts, akarod-e mellette. Főleg gyerekkel.
nov. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
Te ilyen szülőket akarsz a gyerekednek? Egy alja nárcisztikus manipulátor apát, meg egy ilyen életképtelen lábtörlő anyát?? Azért akarsz egy új lelket a világra hozni, hogy egy életre tönkretehesd az elcseszett viselkedésmintáitokkal? Kapj fejedhez baszki, nem csak a saját életeddel akarsz játszani. Amíg újra és újra visszafogadod ezt a rohadékot addig alkalmatlan vagy anyának szóval eszedbe se jusson.
nov. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Ha valaki így kommunikál a másikkal, szerintem ott is vannak bajok! Ezt a kommentet szerintem meg lehetett volna fogalmaznod kicsit kedvesebben is, attól még ugyan azt jelenthette volna! Nem értem embereket, miért kommunikálnak így?! Amúgy meg nyilván, azért tettem fel a kérdésem, mertn nekem sem oké, de nem rögtön eldobni akarom, ha menthető. Hátha más volt hasonló cipőben, azért.

Javult sokat amúgy, màr nem aláz jó ideje, de ez sem normális,hogy megfut a probléma elől, utána meg vissza akar jönni.

nov. 9. 12:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem erzi hogy elegge szeretned.
nov. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor ezzel mindketten így vagyunk…
nov. 9. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!