Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vokt ilyen helyzetben a kapcsolatod?

Figyelt kérdés
Amikor úgy érezted hogy a másik fél vár valamire és ha az nem történik meg nincs tovább a kapcsolat.
nov. 9. 15:34
 1/3 anonim ***** válasza:
47%

Rossz kapcsolatban jegxeztt el. Nem értettem miért.

Gondoltam majd kiderül megvárom.


Na es kiderült. Arra kellettem csak neki higy amig kint dolgozik es ki-be járkál kb 2 hetente akkor mindig ott legyek neki "kéznél", ne haggyam el, ne keressek mást.

Mikor hazajött el volt szállva a pénzétől aztán hirtelen neki uj kocsi kellett meg hajó és másik nőre is lecserélt.

(Miközben arrol volt szó hogy közösen gyűjtünk házra én nem mehetek ki mert legyen itton bejelentett munkám majd a gyed miatt, az egész ugyanis azzal kezdődött hogy én akartam volna kimenni..)

Szóval a kapcsolat alatt neki a külföldi meloval lett pár miliója pár hónap alatt, engem házassággal hülyített hogy legyen kihez hazajárni, aztán mikor megvolt a pénz, lecserélt.

nov. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jelenleg én vagyok az a fél, aki eddig várt. De tegnap este betelt a pohár, nem fogok hónapokig arra várni, hogy lépjen. Elkönyveltem, hogy ezek szerint nem vagyok neki elég fontos, innentôl meg nekem egyértelmû, hogy vége.

Neki nem annyira, reggel óta könyörög meg igérget, de már késô.

nov. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2-es mit kellett volna lépjen?
nov. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!