Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy őszinte, fájdalmas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy őszinte, fájdalmas beszélgetés során az derül ki (ki tudja mondani kérdésre), hogy a párod már nem akar dolgozni a kapcsolatotokon, mit léptek? Voltatok már ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Ti akarjátok jobban kettőtök közül, ez világos. Az is, hogy ez megalázó, vagy legalábbis annak kellene éreznem. Fáj is. De ettől még nem született meg egyből a döntés, az érzés bennem, hogy lezárom, vége, nem akarok tovább benne maradni. Nektek könnyebb volt, jobban ment?
2023. júl. 9. 22:12
 1/3 anonim ***** válasza:
78%

Hát, ha ő nem akar rajta dolgozni, akkor sajnos szakítás...


De amúgy miért nem akar? Nem érzi, hogy te is kivennéd belőle a részed vagy nem szeret már téged? Mert van amin lehet segíteni, dolgozni és van ami már menthetetlen.


Persze, hogy benned nem született meg a szakítás mellett szóló döntés, mert te magad nem akarsz kilépni a kapcsolatból, ő akar...


Sehogy sem könnyű, szerintem egy szakítás sosem lesz az.

2023. júl. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudtam feldolgozni. Standby üzemmódban várom, hogy mikor jön át, mikot csináljuk azokat a dolgokat, amiket csak vele csináltam, és nem értem hogy hol van, nem is tudom hol van és mikor mit csinál.

Pont olyan, mintha meghalt volna egy balesetben. Ugyanazt érzem. Miközben ő nem érez semmit.

28/F

2023. júl. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális válaszokat és hogy nem aláztatok, hogy lehetek ekkora rongy stb.

1: egyértelműen az volt, hogy ő akarta kevésbé. Afelől egyikünknek se volt akkor kétsége, hogy én teszek többet, sőt: én mindent megteszek, neki egy idő után ez se volt komfortos, hogy én ennyire ragaszkodom a kapcsolatunkhoz. Sose mondta ezt így ki, hogy ő azért nem tesz meg többet értünk, mert nem szeret. Én se gondolom most se, hogy nem szeretett. Hanem addig a határig szeretett, ameddig. Amiről nem tehet, mert jobban nem tudott szeretni, ha egyszer nem. És arról se tehetett, hogy én meg annyira, amennyire. De ettől még fájdalmas. Igen, volt egy ilyen igény bennem, hogy hát szeressen már annyira, amennyire én őt. De ezt nem erőltethettem.

2., illetve mindkettőtöknek: bármekkora pofonként is ért az akkori kijelentése, akkor nem tudtam elhagyni. Valahol fölfogtam, amit mondott és valahogy távolabbról figyeltem már a kapcsolatunkat, szerintem én csak így tudtam meglépni a szakítást. Gondolatban, vagy érzelmekben talán nagyon lassan távolodtam ettől az egésztől, zajlott a gyászmunka, miközben együtt voltunk még mindig. Több mint egy évig eltartott még. Akkor szakítottam. És azóta is eltelt már jó hosszú idő, és még mindig nem tartok sehol, úgy érzem.

2023. júl. 10. 07:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!