Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyen létezik, hogy csökken...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyen létezik, hogy csökken az együttlét és nem csaljátok a pártokat?

Figyelt kérdés

Elsősorban férfiaknak szól ez a kérdés.

Első 2 kapcsolatokban nem volt gond az együttlétek sűrűségével, minden jó volt, szinte napi szinten volt évekig.

Majd az előző párommal alacsonyabb libidó miatt elég ritkák voltak az együttlétek, de ott már az elején is megmutatkozott, hogy nem igazán szexközpontú.

A mostani párom pedig régebben nem vetette meg az egyéjszakás kalandokat, mikor összejöttünk és találkoztunk hétvégére, volt együttlét, kívánt, az volt szinte az első dolog.

Azóta eltelt több mint 2 év és hát olyan 2 hetente van valami. Néha veszekszünk, ami rányomhatja a bélyegét. Sokat beszéltünk, de nincs rá konkrét indok. Állítólag nincs senkije, de én nem tudom elképzelni, ha valaki annyira a másikkal tervezi a jövőjét mint ő velem, akkor hogy lehet hogy nem igényli a testi együttlétet?



nov. 9. 16:55
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Elején volt heti 1, most heti 2?? Nem tűnik olyan nagy változásnak. Már együtt éltek? Ha igen, mikor összeköltöztetek, mennyi volt? Amúgy nálunk a heti 3 15 év alatt ment le heti 1, vagy 2 re, 3 gyerek után. ( Nem hagynak magunkra). Ezt most a 2 évre írom... 2 év az semmi. Amúgy egyáltalán nem biztos, hogy megcsal téged.
nov. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
26%

Létezik. Olyan is van hogy csak vadásznak nem csalnak. És ha megvan a másik csak akkor lépnek le akit szintén meg fognak unni.és igy mennek körbe körbe.

A liánozósak.

nov. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Most már többször találkozunk, de még nem élünk együtt.

Én 28 ő 30, bár nem hiszem hogy ez számít.

Inkább eleinte volt 3x is egy héten. Péntek, szombat, vasárnap :D vagy heti 2x...de érezni lehetett, hogy már várta hogy találkoztunk és lehessen valami.

nov. 9. 17:13
 4/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nálunk is ez van. 2.5 év után 2-3 hetente, ha van valami. Engem nem csal meg, de én sem tudom, mi az oka ennek.
nov. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

4-es nő vagy?

Beszélgettetek már róla? Ha igen milyen válaszokat kaptál?

Kíváncsi lennék, mert már olyan abszurdnak találom az egészet, hogy tényleg elhiszem lassan magamnak hogy megcsal, pedig sokáig gondoltam hogy nem kockáztatna ezzel semmiképp.

nov. 9. 17:18
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálam is ez van, de csak a stressz miatt nincs szinte semmi mennyiség csak pár hetente mert egyszerűen ilyen élet időszakunk van
nov. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk konkrétan nem csökkent, viszont nem javult összeköltözéssel és én pedig arra számítottam volna. Előtte hétvégenként volt 1-2, igazából nem a szex volt az első számára, és most is maradt inkább 1. Amiből vita is volt. Pedig tudom jól, hogy párom nem akar megcsalni és ideje sem volna rá.
nov. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Meton ***** válasza:
68%

Az is lehet, hogy pont azért keres mást, mert sok és jó a szex. Evés közben jön meg az étvágy, vagyis ha már jól megy, akkor fokozza a jót, amíg lehet. A ritka akció oka meg az is lehet, hogy nem teljesülnek az elvárások, ezért nem is erőlteti. Ettől még lehet jó a kapcsolat, bár a szex része problémás.

Írtad a veszekedést. Fogamzásgátlónak tökéletes, veszekedés után nem kell szexre számítani. A jó viszont, hogy elvileg mással se tud, nem lesz erekciója.

nov. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!