Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ezt hogyan mondjam el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ezt hogyan mondjam el barátnőmnek?

Figyelt kérdés

Mélyponton vagyunk és járunk szakemberhez.

Úgy gondoltam régen hogy van amit tudok tolerálni egy kapcsolatban, viszont rájöttem hogy mégsem megy annyira.


Hogyan mondjam meg barátnőmnek hogy fontos nekem hogy kicsit jobban figyeljen magára minden téren, kicsit csajosabb legyen (nem kell túlzásba esni) és a kornyezetére is jobbanfigyeljen.

Úgy érzem nem figyel arra nekem mi a fontos míg ő amit kért igyekszem betartani.


nov. 9. 17:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Elmondod úgy, ahogy ide leirtad. Aztán vagy veled marad és megváltozik, vagy veled marad és semmi se változik, vagy lelép.
nov. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Bakker egy nőt ne akarj már díszpintynek ha nem az. Keress akkor olyanokat ha neked ez a szerelem.
nov. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
21%
Akkor ki is fizeted neki majd ezeket a dolgokat ha már elvárod vagy azt is elvárod saját pénzből legyen nőies mert az nem egy pár centes menet lenne
nov. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A kapcsolat elején másmilyen volt, és csak közben lett kényelmes? Vagy eleve nem volt az az igazi “csajos” csaj, és csak meg akarod változtatni, mint embert?
nov. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Utolsó:


Pont annyira volt nőies ami nekem pont elég.

Kicsit figyelt a súlyára, néha szolid smink ha mentünk valahova, sima lakkozott saját köröm.

De ezek mára elmaradtak..

nov. 9. 23:16
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor éreztesd vele, hogy nő ne magától értetődőnek érezd, hogy nőnek kell éreznie magát akkor talán lesz igénye is rá
nov. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!