Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Rendszeresen lefestek szép...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendszeresen lefestek szép lányokat, nagyon szeretném fölfedezni egy lány testét, hogyan mondjam el ezt leszbikus barátnőmnek? 23N

Figyelt kérdés

Hatalmas rajongója vagyok a női nemnek! Imádom lefesteni a szép lányokat, rengeteg biológiai, pszichológiai könyvet olvasok a nőkről, gyakran nézek pórnókat, ahol lányok szexelnek és maszturbálnak.


Anyukámkám tehetséges festő, kisgyerek korom óta oktat engem a festészetre. Anya mindent megadott nekem, nagyon szeretem őt. Apa sajnos már nincs velünk, 15 éve meghalt egy súlyos betegségben.


Anya rendszeresen rendel festő modelleket, férfiakat és nőket is. Bár szeretek fiúkat is lefesteni, lányokat 1000-szer jobban. Imádok akt festményeket készíteni, minden percét élvezem.


Sohasem volt szerelmi kapcsolatom egy nővel sem, fiú partnereim voltak eddig, összesen 4. Boldog vagyok, mert mindössze csak 1 kapcsolatom volt kellemetlen, a másik 3-ban nagyon boldogok voltunk. Már 7 hónapja annak, hogy nincs párom és arra gondolta, itt az alkalom, hogy felfedezzem egy lány testét.


Szeretném megtapasztalni, milyen érzés egy lány bőrét simogatni, megcsókolni őt, átölelni meztelen testét, megérinteni mellét, kinyalni a punciját. Ezek olyan érzések, amik ellen évek óta harcoltam, de többé nem szeretnék. Most már bátran beismerem magamnak, igenis érdekelnek a lányok is szexuális téren, nem pedig csak és kizárólag a srácok.


Legjobb barátnőm és köztem a kapcsolatunk szoros, majdnem mindent el tudok neki mondani, nagyonszeretem őt. Ő leszbikus, de nincs párja 1 éve. Mindenképpen szeretném elmondani neki érzéseim! Ha pedig benne van, akár szexelni is szexelek vele szívesen.


Szándékosan utalgattam erre legutóbb, amikor együtt aludtunk. Este volt, csak kettesben voltunk, levetkőztem meztelenre és javasoltam, rajzoljon le engem. Lévén, hogy ő rajzolni szeret, lerajzolt engem, utána pedig én is lefestettem őt, amikor meztelenre vetkőzött. Szándékosan odafigyeltem arra, hogy nem öltöztem fel egész este, végig meztelen voltam, csak reggel vettem ruhát. Titkon abban reménykedtem, megérti, miért vagyok végig meztelen.


Holnap ismét együtt alszunk, most úgy érzem, kész vagyok egy leszbikus kalandra. Hogyan mondjam el neki érzéseim? Hogyan utalgassak neki? Nagyon szeretném átélni a dolgot.


2016. dec. 2. 08:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha megint intim közelségbe kerültök akkor csókold meg.Abból egyértelmű lesz meki mit is akarsz.De mond neki meg ha folytatja hogy te csak szexuálisan akarod ezt a dolgot,ne keverjen bele érzelmeket.
2016. dec. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kezdjbel közeledni felé. Pl fürdik, menj be hozzá, érintsd meg, hogy érezzeba célzást. Alvásig úgy is kialakul mind2-tökben, hogy akarjátok, vagy nem.
2016. dec. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
29%

Manapság a legjobb barátnőnkre szokás izgulni? Es csak nekem erdekes az is hogy elottem egy baratnom sincs meztelenul? Ez neki kicsit se volt visszataszito?

"Kezdj el közeledni felé. Pl

fürdik, menj be hozzá, érintsd

meg, hogy érezzeba célzást."

A "hatalmas" tanacsok.. Hat ha engem elkezdene fogdosni a legjobb barátnőm fejbe rugnam. Elobb talan kerdezz ra akar-e valamit vagy mit tudom en

2016. dec. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
49%
Én valahogy úgy csinálnám, ha lány lennék, hogy ha lefekszünk aludni akkor beszélgetnék vele az ágyba aztán egyszer érzékien odanyúlok és óvatosan megsimogatnám a punciját. Ha tetszene neki, akkor hadd szóljon, ha nem, akkor meg megmondod neki, hogy nem tudod mi van veled. Úgy talán nem lenne belőle baj.
2016. dec. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha tudod róla, hogy leszbikus, akkor kicsit furának tartom, hogy nem került szóba, hogy téged ez zavar-e, vagy hogyan viszonyulsz hozzá. És hogy téged szép lánynak tart-e, stb. Csak kíváncsiságból is meg leehtne ezt kérdezni tőle.
2016. dec. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Azert azt tartsd eszben kedve Kerdezo, hogy ha lefekszetek akkor szvsz jo esellyel kampo lesz a baratsagotoknak...


Remelem jol sul el a dolog, sok sikert!

2016. dec. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is érintsd meg őt - de ne rögtön a lába közé furakodj. Simogasd meg a vállát, a hátát. Figyeld tetszik-e neki. Finoman kezdeményezz.

Aztán írd meg mi történt, kíváncsi vagyok!

Sok sikert.

28N

2016. dec. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az előttem szólók már elmondták a tanácsokat amikre én is gondoltam.. Drukkolok nektek! Ha nem jött zavarba a meztelenségtől szerintem érezhet valamit irántad.. (Pl én is leszbi vagyok de ha belegondolok h a legjobb barátnőmmel pucéran nézzük egymást...hát kiráz a hideg:D) Amúgy szívesen megnézném az akt festményeidet ha gondolod írhatnál privit:) (én is imádok festeni)
2016. dec. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!