Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogyan mondjam el a legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a legjobb barátnőmnek, hogy a lányokhoz (is) vonzódok?

Figyelt kérdés

Lassan 11 éve vagyunk barátok, de ritkán találkozunk, ezért nem tudom mennyire elfogadó ilyen téren... Eddig azt mondtam neki, hogy nem vagyok szerelmes, de most látta a szerelmes versemet és meg kéne magyaráznom neki, hogy akkor kibe is vagyok szerelmes?!?

Előre is köszönöm, ha segítetek!



2019. márc. 4. 23:06
 1/8 Spiritrobber ***** válasza:
100%

Most vonzódsz vagy szerelmes vagy? :)

Nem mindegy...


Egyébként csak dobd be lazán, hogy kíváncsi vagy milyen lenne.

Ez ha rosszul sül el szerintem még menthető.

De ha ennyire nem akarod feltárni a titkot miért is kell bármit vallani? Találhattad is a verset a neten vagy írhattad csak úgy magadtól egy érzékeny pillanatodban.


Ugyanakkor ha ritkán találkoztok nem szerves része a mindennapjaidnak így ha őszintén tálalsz sem érhet túl nagy csapás.

Max az, ha nem ért meg...

2019. márc. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
vonzódom a lányokhoz is.. úgy érzem, főleg hozzád.
2019. márc. 5. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mondd el.. Nem nagy dolog

Ha tényleg a legjobb barátod akkor elfogad úgy ahogy vagy

Ettől nem változik semmi, ugyan az vagy mint régen :D

2019. márc. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

#2 belé nem vagyok szerelmes.😅

2019. márc. 5. 12:46
 5/8 anonim ***** válasza:
kár :(
2019. márc. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Most a BFF-edet tegyük fel, hogy Irinának hívják, a szerelemedet pedig Darjának. (bocs, az orosz nevekért😅, a második verzióban a becézésekért)

Ha ismeri/meséltél már róla: Szia Irina! Gondolom be kéne avatnalak, hogy a vers kinek is szól, mert múltkor azt mondtam, hogy nem vagyok szerelmes. Lehet, hogy most meg fogsz lepődni, de nekem Darja tetszik. De remélem ettől nem fog megváltozni semmi, mert én továbbra is ugyan az az ember vagyok. Köszönöm a megértésed.

Ha nem hallott még róla:

Szia Rina! A versről szeretnék mondani néhány szót... Ugyebár azt mondtam, hogy nem tetszik senki... Igazából FIÚ nem is tetszik nekem, hanem egy lány tetszik, akit Dashának hívnak. Ettől még ugyan az az ember vagyok. Köszi, ha megérted.

(Ezek csak példák)

2019. márc. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Végül elmondtam neki és elfogad, szóval fölöslegesen paráztam. 😁
2019. márc. 5. 15:58
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez jó dolog, hogy végül elmondtad neki és el tudja fogadni. Ilyenkor ütközik ki igazán az, hogy mennyire vagy fontos a másiknak igazán. Volt két baránőm közel egy időben ismerkedtem velük meg mindkettőjükkel nagyon jó barátnők voltunk éveken át tartó barátság után belecsöppentem egy váratlan szituációba, beleszerettem egy lányba. Sosem gondoltam volna, hogy ez velem megtörténhet, mert nem vonzottak a nők semmilyen téren, neki mégis olyan személyisége volt, annyira csodálatos ember, hogy akaratlanul is fülig belezúgtam. Mindkettőjüknek elmondtam, hogy mi a helyzet(össze is jöttünk azzal a lánnyal) amelyikőjüktől kevésbé számítottam volna nagyon támogató volt vele, elmondta mennyire büszke rám, hogy ezt felvállaltam és ha bár még nyagi okok miatt nincs tervben az esküvője a vőlegényvel szeretné ha őt vinném majd el az eksüvőjére(ha még aktuális lesz nyilván) A másik lány meg akit lazábbnak ismertem meg ő rosszul fogadta nagyon. Hiába mondtam neki, hogy ettől én még ugyanaz az ember vagyok ő azt mondta így úgy érzi már képtelen a barátom lenni. Az első lánnyal azóta is nagyon jóban vagyunk, sőt szorosabb a kapcsolatunk, a második lánnyal pedig soha nem beszéltünk ezek után.
2019. márc. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!