Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki ha ennyit tűr, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Tanult es mindig karakán független volt es ő szakított mindenkivel

Most par eve nehez perióduson megy folyamatosan keresztül, nagyon sok rossz törtent vele.

Az új párja folyton csalja, röhögteti a ribijeivel, nő házából hívja őket telefonon, es folyton sertodott, meg ő all az erdő fele es csúnyán beszel a barátnőmmel. (megütni meg nem ütötte) de szerintem csak azert mert barátnőm házában van es nem mer ennyit megengedni maganak.

Barátnőm mar elvalt egy abuzív férfitől ügyesen, aki verte is, tehat tudja mit kell tenni, de most csak jön megy fa arccal mint aki elfásult es nem lép.

Mondta hogy tudja szakítani kéne de rengeteg rossz van az életében es nincs ereje semmire.

A lánya nincs jól es ez megviseli a barátnőm.

Egyszer hallottam hogy veszekedtek a barbatnőm es a pasija, barátnőm valami nőről kérdezte, a pasi meg sziszegett gyülölettel hogy te huly. k...a artatlan vagyok stb pedig van bizonyíték ellene.

Miért ilyen erőtlen es tűr ennyit a barátnőm?

Hiaba allok mellette, ez az ember hóhérolja, megalázza, masnak sittet beszel róla, hogy meg legyen magyarázva hogy miert lep felre stb


2023. nov. 9. 18:50
 1/4 A kérdező kommentje:
A barátnőmről van szó, es nem értem hogy egy okos tanult szep nő hogy jut ide?
2023. nov. 9. 18:50
 2/4 A kérdező kommentje:
Es szakítani se akar a barátnőmmel, zsarolja mindenfélével hogy ha veget vet a barátnőm kipellengérezi facebookon stb
2023. nov. 9. 18:52
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha barátnőd, akkor vele tudod ezt kilelkizni és nem ismeretlenekkel.

Lehet, anyagi problémák miatt marad, a legtöbbeknél ez az oka, hogy ha szakítanak, nincs hová menni, bedől a hitel, az álmok, miegymás... vagy nincs munkája vagy pl. beteg, nem tudja magát és/vagy a gyerekét, szüleit eltartani. Az is lehet, mások előtt nem meri felvállalni, hogy újra kudarcba fulladt egy párkapcsolata - ez is nehéz, ha nagy volt a csinnadratta a rózsaszín ködben. És az is lehet, megcsömörlött és úgy van vele, másnak se kellene már vagy minden férfi ilyen lenne. Az emberek sokszor inkább maradnak abban a rosszban, amit már ismernek, mert az ismeretlent még rosszabbnak hiszik.

Hogy miért választ ilyen férfit többedszerre... hát erre egy pszichológus tudná őt rávezetni, de általában gyerekkori minták a ludasok.

2023. nov. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nincs hitel, semmi közös. Nem ő tartja a baratnőmet, de ő sem a pasit
2023. nov. 9. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!