Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó tanács Valaki hasonló?

Figyelt kérdés

Nehezen tudok összehozni egy randit

Mindig a kifogás, ezért azt írtam neki, holnap eljössz vagy befejeztem

És nem akarja meghallani a szakítás opciót, teljesen másról ír, ezért inkább találkozik velem

(Én 25 éves férfi)


Eddig amolyan minta kapcsolat volt, tettük a szépet jót

Nem akartam ezt de muszály volt igy fellépni



2022. ápr. 10. 08:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretne, mindig veled akarna lenni.
2022. ápr. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Legalább adtál neki választási lehetőséget, ezért most nála pattog a labda. ("Majd" eldönti, ha nem adtál neki időkeretet.)

Amúgy én sem értettem azokat az emberkéket, akik úgy próbálkoznak összehozni egy kapcsolatot, hogy amúgy nem igazán van szabadidejük, ergo túlvállalják magukat és még + egy embert le is foglalnak eközben, aki meg várná a csodát.

Az oké, hogy pont akkor nem ér rá, amikor viszont te igen (mörfi törvénye), de akkor legalább ajánljon már fel egy másik időpontot, amit később be is tart.

Ha nincs kompromisszum már rögtön a kapcsolat elején, akkor annak hogyan lenne jövője?!... :,D

2022. ápr. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
muszáj j. - Ha eddig minden oké volt, hogyhogy egyik napról a másikra nem akar találkozni? Mi lenne, ha te sem akarnál, és elhalna a kapcsolat?
2022. ápr. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!