Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bármit megtehet velem, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bármit megtehet velem, mert hagyom?

Figyelt kérdés

Párommal nagyon ingatag a kapcsolatunk, többször szakítottunk már de mivel szeretjük egymást mindig kibékültunk.


Az utóbbi időszak nagyon nyugodt, veszekedés mentes volt , viszont párom megnt megvaltozott( nem első eset) a semmiből, megint azt szeretné, hogy magam miatt szakitsunk.

Azt mondta, hogy önző ember mert tudja ,hogy mellette rossz nekem , ő el akar hagyni, magam miatt, ( o mentalis beteg), néha drogozik, es fokent nyugtatozik csak mert jó érzés és a mának él, viszont en ellenkezoje vagyok es rengetegszer kertem hogy ne, sírtam mikor megtudtam ezeket.


Mivel nagyon sokszor előfordult azt mondta, hogy mivel en szeretem es mindig visszamegyek hozzá ezért bármit megtehet, mert nem tudja elképzelni azt, hogy én végleg el tudnám hagyni. Hiába mondtam ,hogy toleráns embernél is eljön egyszer az a pont.


Nálam nem most jött el ez a pont , viszont érzem ezt kell tennem, de nem akarom azt látni ahogy "lecsuszik", boldog nélkülem, es nagyon faj a tudat is , hogy csak kihasznal.

Mit tegyek?



nov. 10. 08:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd el... sok normális férfi van, miért egy drogfüggővel kínlódsz?
nov. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Veled tényleg mindent meg lehet tenni. Normális ember már nagyon rég a közelében sem lenne. Nincs esetleg neked is mentális bajod?
nov. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, pontosan tudja, hogy egy lábtörlő vagy, egy kapcarongy. Se akaratod, se önbecsülésed, azt csinál veled amit akar.

Igazából nem tudom minel a kérdés, szenvedj csak nyugodtan, áldozd fel magad a "szerelem" oltárán. Amíg nem szaporodsz, addig nincs ezzel semmi baj, teljes jogodban áll az önsorsrontás.

nov. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

WTF??? Egy drogos, érzelmileg instasbill, pszichológiai eset típusú embertől mi a szöszt vársz???

Baby, erre a "kapcsolatra" rá fogsz menni te is mentálisan, az önbecsülésed, az önértékelésed, minden. Menekülj amíg tudsz!!!

Ja és érzelmileg manipulál a fickó csak nem látod a fától az erdőt.

nov. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Tudom nehéz vele szakítani, ha Te tényleg szereted. De szerintem is erre csak az a megoldás hogy szslakítasz vele.
nov. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A magam miatt írd inkább azt, hogy az én érdekem miatt. Ez a magam miatt nagyon furcsa.

Szakíts vele teljesen. A drogosok csak akkor hagynak fel a droggal, ha már teljesen a padlón vannak, tehát ha állandóan ott vagy mellette, azt is hátráltatod, ha elmenjen egy elvonóra.

nov. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!