Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy egy pasi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy pasi a párkapcsolatban szinte bármit megtehet, míg egy nő semmit?

Figyelt kérdés
Úgy értem,együtt vannak a pasi titokban smsezhet más nővel,titkolózhat,hazudhat,bulizhat,flörtölhet, az úgy van jól,meg ha ezt teszi akkor tuti azért csinálja mert otthon a bnőjétől nem kap meg mindent.De ha egy lány beszélget egy másik fiúval már k*rv*, ha bulizik tuti megcsalja,megint csak k*rv*. Miért van ez így,és miért hiszi el mindenki,hogy ez így van jól?
2013. dec. 25. 12:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csak az alacsony intelligenciaval rendelkezok hiszik.
2013. dec. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez nem így van.Pasi se tehet meg akármit.Vagyis mind két fél azt tesz amit akar.Az más kérdés,hogy túlesik az erkölcsi határon.
2013. dec. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
29%
Azért mert ha aztmondom ülsz akkor ülsz. Tele szájjal nem beszélsz
2013. dec. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én sose gondoltam így , hogy ez jó. Sok csaj képtelen a lábára állni és azt mondani ilyen egyoldalú kapcsolatoknál , hogy akkor itt a vége aranyapám.
2013. dec. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ez csak a te nyomorult életedben van így
2013. dec. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Velem se volt az előtt soha ilyen,de bele sétáltam egy ilyen kapcsolatba sajnos ahol észre se vettem,hogy milyen ügyesen épít le engem amíg ő éli életét,és ha lebukott mindig volt magyarázat rá,hogy miért tette,és persze az utolsó percig tartó tagadás.Én pedig mindig otthon ültem és próbáltam megfelelni neki. Majd ahogy szakítottunk nem tudta feldolgozni és ezt látták rajta az ismerősei is,ezért kitalálták,hogy én megcsaltam,meg beszélgettem másokkal (megcsalás nem igaz,a beszélgetés igaz,de csak akkor amikor szakítottunk volt így) és azóta ku*rváz ha meglát,szóhoz sem tudok jutni csak ezt hajtja é minden más embernek ezt terjeszti. Hol az igazság ???
2013. dec. 25. 13:08
 7/11 QueenRavenna ***** válasza:
Az 5.-nél a PONT!
2013. dec. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az igazság ott van, hogy _soha_ ne hagyd, hogy egy pasi rátelepedjen az életedre.
2013. dec. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Normál esetben ez egyáltalán nincs így -> ha így van, az nem normális -> ami nem normális, az nem mérvadó.

Jól tetted, hogy szakítottál. Sajnos vannak ilyen kisebbségi komplexusos unintelligens emberek, én is belefutottam egybe anno, még én voltam a sz.r szemét. Az a durva az egészben, hogy addig hajtogatja magának (meg a h.lye haverjainak) a dolgot, hogy a végén tényleg elhiszi. Tudom, könnyű mondani, de ne foglalkozz vele. Komolyan, többet az életben nem kell vele találkoznod, se a barátaival, kit érdekel, hogy mit hisznek? Kb. 1 hónap, és te is csak egy ex leszel, majd lesz más, akinek szívhatja a vérét. Pont, ennyi, nem szabad nagyobb jelentőséget tulajdonítani a dolognak, mert nincs neki :P :).

2013. dec. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nézd kérdező , ez azért történt meg , mert hagytad hogy ez történjen.

Sok nő úgylátszik képtelen elfogadni azt a tényt , hogy az ő tetteiknek is van következménye. Ahogy nem megtenni valamit is szintúgy.

Én szeretlek titeket , de ez az egyetlen dolog amit képtelen vagyok megérteni nálatok:D

Ha valaki mellett boldogtalanok vagytok , úgy hogy az közbe ki is használ : miért maradtok vele? Minek szenvedtek vele feleslegesen? Oké le kell ülni megjavítani egy kapcsolatot , de ha az se használ akkor mégis miért? Nem 10 év után kéne erre rájönni miután 4-5 ember kihasznált teljesen, mert többségében valahogy így jön össze ( tisztelet a kivételnek). Ilyen emberek nem érdemlik meg , hogy pazaroljátok az időtöket rájuk.


Az meg nem kifogás , hogy máskor meg a "földre szállt angyal" meg "szeretem" mikor emellett egy rongybabaként vagytok kezelve , ezen kéne túljutni végre.


Na elnézést , de egyre inkább ez körvonalazódik bennem.

Fel a fejjel , remélem tanulsz a hibáidból és találsz magadnak egy rendes srácot

2013. dec. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!