Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha ezt mondja a barátom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ezt mondja a barátom, hogy is áll a kapcsolat?

Figyelt kérdés
Veszekedtünk es a fejemhez vágta utána, mert mondtam hogy le akarok fogyni es azt mondta hogy hiába, mert az alakom úgysem fog változni. Meg hogy nem vagyok jó másra csak szopasra. Amúgy nem vagyok jó az ágyban.
nov. 11. 13:13
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
67%
A kérdés az, hogy komolyan gondolta-e. Ha igen, akkor nagyon jól tudod, hogyan áll a kapcsolat.
nov. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
Miért lehet ilyet viccből mondani? Persze, hogy komolyan gondolta
nov. 11. 13:20
 3/40 anonim ***** válasza:
37%

Nem viccből. Idegességből, feszültségből.

Az is lehet, sírva megbánja, amit mondott.

nov. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:

Kösz a vigaszt, de ennek semmi értelme amit írsz es te is tudod. Meg ha meg is bánná, ezt nem lehet visszavonni. Miert ha azt mondom neked haragosan hogy te kispöcsű, vagy te púpos es utana bocsanatot kérek elfelejtned es elhinned hogy nem úgy gondolom?

Sajnálatod miatt megkérlek ne próbálj felre vezetni mert nem teszel jót!

nov. 11. 13:26
 5/40 anonim ***** válasza:
37%

#5


Ha komolyan mondanád, akkor - idővel - biztosan megbocsátanék, mert meg tudok bocsátani. Lehet, bele telne sok időbe, de akkor is képes lennék rá, főleg akkor ha szerettelek.


De a te esetedben ez a téma nem releváns, mert nem tudjuk, hogy a párod komolyan gondolta-e, amit mondott, vagy sem. Beszélj vele erről.

nov. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
Vagyis #4-nek ment a válaszom
nov. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:

Erről nincs mit beszelni.

Ilyen nincs hogy mennyire gondolta komolyan mit gondolt komolyan ....

Ez nettó hulyeseg.

Megbocsátás egy dolog de elfelejteni mem lehet.

nov. 11. 13:34
 8/40 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fogyj le és keress jobbat
nov. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
75%
Miért is barátod még az illető ? Aláássa a nőiességed, az önbizalmad, miközben neki vannak gondjai magával, de így próbál felülkerekedni, hogy téged becsmérel.Dobd ki ! Jobbat érdemelsz nála aki értékel ! Még ha nem is gondolta komolyan akkor is sértő bántó, és ezt elfelejteni nem lehet, az ilyen mondatok a lelkünkben örökre nyomot hagynak.
nov. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
0%

#7


Felejteni nem lehet, de nem azért, mert a hozzád hasonló emberek hiszik. Nálatok a megbocsátás nem igazi megbocsátás, mert ott marad a tüske bennetek.


Mindegy. Mit mondtam, beszéld mef ezt a pároddal

nov. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!