Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másokkal posztol, csak velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másokkal posztol, csak velem nem. Ez miért lehet?

Figyelt kérdés
A párom magáról nem sok mindent tesz ki instagramra, de hogy éppen merre jár és kikkel, azt kiszokta (pl.: városkép, és megjelöli a barátait). Igen ám, csak ha én is velük vagyok, akkor ez elmarad, nem tesz ki semmit, és arról se tesz ki semmit, hogyha mi elmegyünk valahova. Soha. Semmi nincs kint rólam.
nov. 13. 22:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Azért mert nem szeret, és lehet, hogy azért nem tesz ki rólad semmit, mert más nőkkel is ismerkedik.
nov. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
Mondjuk ez elég gáz :(
nov. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%

Kérdezd meg tőle, mi ennek az oka.


Én amúgy az ilyesmivel úgy vagyok, hogy egyedül, barátokkal nem annyira magánélet, sokkal inkább szabadon megmutatható. Míg a párkapcsolat intimebb, nem tartozik másra.


És hát valljuk be, a barátok, haverok mindig ott lesznek, ha mégsem, akkor is fent maradhat róluk az összes kép ellenben a párkapcsolattal ahol mehet minden a kukába.


Én például bloggereknél, tartalomgyártóknál látom azt, hogy külön választják a posztolást a párkapcsolattól.

nov. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
69%
Mert nem tetszel neki igazán, nem szeret, nem akar veled mutatkozni annál jobban, mint most. Van más is képben, sanszos. Kemény, de igaz. Saját tapasztalat. Minden ri..@ncával posztolt, velem semmit se. Aztán hamar kiderült, hogy kú..ogatja még az exét is.
nov. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%
Mert így tud csajozni melletted.
nov. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%
Nem szereti a magánéletét kiteregetni.
nov. 14. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%
Nem szereti a magánéletét kiteregetni. - jah, pláne, ha gyorsan változó...nem tervez veled hosszú távon, és egyszerűbb, mint állandóan törölgetni a képeket, meg magyarázkodni az ismerősöknek, amikor régi/új csere van.
nov. 14. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%
Ciki vagy neki valami miatt.
nov. 14. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
44%
Én sem teszem ki soha a magánéletemet sehova. Miért akkora gond ez?
nov. 14. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
66%

Aki azt írja, hogy magánélet meg nem ott éli az életét stb... Az tud olvasni? A kérdező párja kitesz sokmindent, kivéve őt.


Sajnos téged nem szeret. Nekem két ilyen exem is volt, akik exekkel tettek ki közös dolgokat, de velem nem. Az egyik azt hazudta, hogy ő parázik ilyeneken, hogy ki csináljon közös képet rólunk, meg hogy neki pontos elképzelése van, hogy álljunk be, és nem mer megkérni senkit, hogy fotózzon le. Az exszel ez valahogy nem volt probléma. Aztán azt is mondta, hogy megváltozott, már nem posztolós. Na aztán szakítottunk, újra összejött az exével és hoppá megint posztolgatott véletlenül... A másiknak a kiemelt képei között volt az exe vagy 3 képen is, megkértem hogy szedje le mert azért mégse a kiemeltek között legyen, jaj nem ő nem törli ki a múltat, aztán meg azt hazudta megpróbálta csak a Facebook magától visszatöltötte a képeket :D Majd amikor szakítottam vele azzal akart visszaszerezni hogy leszedte. Sajnos adtam neki még egy esélyt, aztán kiderült, hogy még mindig ugyanezt az exét kú.rja és szerelmes is belé. Rólam meg azért nem posztolt mert titkolta előtte hogy van valakije. Volt hogy én jelöltem meg közös képen és kértem hogy jelenítse meg a saját oldalán is de azt mondta nincs ilyen lehetőség. De volt, csak ciki voltam neki.

nov. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!