Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egyes pasik mindent elviselnek a barátnőjüknek/feleségüknek?

Figyelt kérdés

Nem mind.


Van olyan pasi, aki már az első problémánál dobbant.


És olyan pasi is van (saját fülemmel hallottam némelyiket) aki azt is elviseli, hogy a telefonban, vagy barátok, ismerősök, vagy nyilvános helyen ordenáré bunkó módon beszél, hogy az eszem megáll....


Én ha legalábbis akit szeretek és tisztelek, nem beszélek így kettesben sem.


És olyanokat elviselnek egyes pasik, és tartanak ki a nőik mellett....


Mint érzelmi zsarolás, hiszti, földbe döngölés, és hagyják.


Miért?


Mielőtt valaki azzal jönne, ''a nők is'', a nőknél lehet tudni, miért ragadnak ilyenben benne.


Eleve rossz családi légkör, trauma kötés, a pasijuk meggyőzi őket ők ezt érdemlik másnak úgyse kellenek, stb.


És nők között nagyon gyakoriak a kodependensek.


Vagy lehetséges, van olyan hogy kodependens pasi?


Mert komolyan, az én pasijaim a felét, a negyedét se viselték volna el annak, amit egyes nőtársaim produkálnak.


És nemhogy nem hagyják ott ezeket a mérgező hisztérikákat, még ők próbálják kiengesztelni őket ajándékkal. 😂 Besz.....rás.



Valaki ezt magyarázza el nekem.


(És ne azzal ''miért, a nők is'', ''amiért a nők is''. Nem róluk van szó).


Tudnék mesélni még hajmeresztő sztorikat de hosszú lenne.



nov. 14. 13:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%

Mert nekik lent van a léc. Akkor se válnak ha a nő csalja meg akkor se ha kakukkfiókát nevelnek es akkor se ha a nő sárkány vagy elszedi az összes pénzüket is.

A p.náért mindent.

nov. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
35%

Punci, lakhatás, gyerek, önértékelési zavar, és ezek kombója.


Meg mert nem volt előttük apa/férfi modell. Apu nem volt, vagy este jött haza, ráadásul nem volt ALFA, akitől látta volna az feleségidomítást és a más csajok felszedését, csak azt, hogy apu leadja a fizut, azt anya beosztja, és persze ment anya részéről a rinyálás, hogy miért nincs pénz erre, meg miért nem mennek ide, meg miért nem olyan, mint a sorozatban a Hozéármandó,... és ez a csicska - papucs lett a minta. A filmek meg... anno Bond lekevert egy nevelőpofont, az új részekben meg... nem mert visszaütni Beluccinak, csak ledobta a poharakat, és megrakta.

nov. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
Akárhogy akarod kimagyarázni, akkor is ugyan az lehet az ok, ami nőknél is. Kapcsolatfüggőség, manipulálás, toxikus kötődési formák, stb.
nov. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Bocsi, elírtam egy helyen, de gondolom értettétek miről beszélek.


Arról, hogy a csaj telefonban vagy mindenki előtt tapló módon beszél a pasijával/férjével, mint egy ronggyal.


Nem egyszer hallottam saját fülemmel.


Nem is az verni kellene ilyet, nem kell pasiként nőkkel verekedni.


Ne hagyja, álljon ki magáért, szóljon hogy ez így nem oké.


Vagy hagyja el, keressen olyan nőt aki tiszteli.


3-as, lehet hasonló okai lehetnek mint egyes nőknél, de pasiknál még mindig furcsa és nem olyan gyakori.


Egy pasi, ha a nője elviselhetetlen vagy túl sok/ nagy elvárásai vannak, még mindig előbb lelép mint fordított esetben egy nő.


Legtöbb pasi fél meg menekül hisztitől.

nov. 14. 13:25
 5/15 anonim ***** válasza:
89%

Csak a magam nevében tudok beszélni, én is benne voltam ebben.

Első komoly kapcsolatom volt, eleinte voltak jelek, hogy nem egy könnyű eset a lány, de úgy voltam vele hogy meg tudom változtatni. Eleinte csak a hisztik mentek, aztán eléggé eldurvult a helyzet. Ha valami nem úgy történt ahogy ő akarta, akkor előfordult hogy elég megalázó módon beszélt velem, lehulyezett vagy le idiotázott akár ismerősök előtt is. Aztán ha én olyan stílusban válaszoltam vissza, akkor én voltam a rossz. Szerintem azért nem dobtam, mert volt egy szerethető, kedves oldala is és nem volt viszonyítási alapom más lanyokhoz.

Szerencsere vége lett a kapcsolatnak, így visszagondolva sokat tanultam belőle, hogy mit szabad megengedni és mit nem.

nov. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%
Ezek mellett ha nekem volt igazam egy vitában, rá hagytam és még én kértem bocsánatot. Ki*aszott nagy papucs voltam így belegondolva, de legalább már tudom mit hogyan kell a következővel. (5)
nov. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Jó kérdés. Én egy rosszul sikerült poén miatt voltam kidobva egyszer, sógornőm meg borderlineos és konkrétan kikészíti minden szerettét, minden paliját, mégis full odavannak érte és szerelmesek belé és az egész család azon ügyködik hogy neki tökéletes élete legyen és nehogy fél másodpercig is rossz kedve legyen...
nov. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
66%

2) csak gratulálni tudok a lelkivilágodhoz, hogy te a nők elleni erőszakban látod a fÉrFiAsSáGoT 😂

Megnézném, pontosan milyen nő állna le veled valaha "feleségidomításra".

nov. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
75%
2) felnőtt embereknek nem (sem) osztogatunk nevelőpofont, te teljes fogyaték.
nov. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

5-ös, ezt még értem, ill. inkább megértem.


Első komoly kapcsolat, tapasztalatlan voltál, nem voltál olyan jó emberismerő, nem volt összehasonlítási alapod, stb.


De ez egy jó dolog, hogy legalább tanultál belőle (sokan többedjére sem).


De én olyan eseteket is fel tudnék sorolni, hogy az illető pasi már nem annyira fiatal, nem első kapcsolat, gyereke is van, elvált is, újra nősült.....


Mégis az mondható el, hogy szinte az összes kapcsolata ilyen.


A nő hisztis, alázza, minden jelentéktelen dolgon fenn akad, bunkó, megmondja mit csináljon.


És az illető pasi ebben él mondjuk tíz vagy több mint tíz éve.


Volt akit az ismerősei/barátai próbáltak már rábeszélni hagyja ott mert panaszkodott, aztán mégse lépett le.


Egyszerűen nem értem.


És vannak amúgy (tudom mert ismerem őket) olyan oda adó, kedves-aranyos, normális, intelligens nők, ők nem találnak normális pasit, csak s....ggfejeket.


Ezzel szemben az ilyen követelőző, ordítozó hisztérikáknak előbb van komoly kapcsolata, és a pasijuk/férjük mindent elvisel.


Én ha pasi lennék inkább menekülnék egy kibírhatatlan nő elől, inkább lennék egyedül de nyugodtan, minthogy arra menjek haza fáradtan munka után, hogy valaki már vitatkozik, kötekszik a semmiért. És semmi nem jó neki.

nov. 15. 11:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!