Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más kapcsolatban is simán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más kapcsolatban is simán elnézik a férfiak, hogy a barátnőjük, feleségük cipelje a nehéz dolgokat?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy páromnak gerincsérve van, ezért nyilván vigyáznia kell magára, bár őszintén szólva nem nagyon tesz érte semmit. Tornázgat 5-5 perceket de az kb semmi.

Hazajön munkából és rögtön lefekszik a földre és játszik...

kb ennyiből állnak a napjai, ez a sérve előtt ugyanígy volt, csak akkor non-stop a gép előtt ült.

Házimunkában ha kérem besegít, magától elmosogat vagy felsöpör néha.

A többi házimunka rám hárul.

Rendben ez így még ok.

Szívesen megcsinálom, de mostanában egyre jobban zavar, hogy simán elnézi, hogy én cipeljem 50 kilós nő létemre a nehéz dolgokat.

Ha valami nehezebbet kell megemelni, vagy cipelni akkor rávágja hogy majd én megcsinálom, mert neki sérve van.

Ok rendben van megértem hogy nem emelhet, de én meg 50 kilós nő vagyok, ráadásul mivel babát tervezünk, ezért ilyenkor ez is mindig eszembe jut, hogy mi lesz ha terhes leszek...? majd akkor is nekem kell mindent megcsinálni?

normális ha ezek a dolgok zavarnak és nem érzem férfias viselkedésnek?

Nem érzem magam így nőnek mellette..

olyan jól esne ha egy férfi segítene, hogy végre nőnek érezzem magam, mert egyszerűen hiába tudom , hogy sérve van, de mégis dühös leszek amikor simán elnézi, hogy egyedül cipelem a nehéz dolgokat és egyáltalán nem zavarja , hanem természetesnek veszi , hogy neki sérve van és ez van csináljam én...:S

Voltatok már ilyen helyzetben?

Én túlzom el?

Önző vagyok?

Ok, rendben igaz még nem jön a baba, de akkor is nő vagyok és ráadásul kis vékonyka..

de én mondjuk gyakorta tornázom , úszom erősítem magam , viszont ő nem..

lusta ..mindig is lusta volt.

Kezd nagyon zavarni..:S



2019. dec. 2. 16:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%
Jókor tetted fel a kerdest és jol erzed. Ez nem normális igy. Próbáld ezt elmondani neki es ha semmi foganatja en nemhogy a babatervezest hanem a tovabbi kapcsolatot is atgondolnam vele mert ilyen emberre nincs mit alapozni. Nem egy öt éves kisfiú anyukája vagy hogy te cipeld az iskolataskajat es o ezt termeszetesnek vegye vagy kihuzza magat ezzel a kifogassal minden alol. Sajnos sok ilyen pasas van de attol ez mèg messze nem normális.
2019. dec. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
20%

Tegyuk fel ha te nem volnal neki akkor fel kene emelje az 50 kilos dolgokat? Persze hogy igen.


En ferfikent mindig probalom levenni a terhet a baratnomrol, egyutt csinálunk eleg sok mindent es rendszeresen megbeszeljuk ha a masik tobbet tett az adott időszakban, es probalunk egyensulyt talalni.


De ezek mellett volt amikor hagytam hogy cipekedjen. Elmentunk vasarolni es a 6*2.5 l viz darabja 20 forintal olcsobb volt mint a mellettunk levo boltba. Azt mondta marpedig o megveszi. Mondtam oke de nekem nem er 100 forintot hogy fel kilometert cipeljem, pont a haz elotti bolt helyett. Megmondtam ha megveszi o viszi. Ugy is lett... Meg 2-3x megkerdeztem utana viccbol ha szeretne vizet venni onnan, de sose vett :)

2019. dec. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
ESZEDBE NE JUSSON GYEREKET SZÜLNI EGY ILYENNEK!
2019. dec. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
67%
Mondjuk olyanok véleménye lenne itt érdkes, akinek van gerincsérve.
2019. dec. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

amúgy ne értsetek félre, ezen kívül nincs semmi problémám vele, szeretem őt, csak nem tudom...ez annyira nem férfias.

És ok , hogy sérve van , de mégsem látom rajta, hogy keményen edzene, tornázna, úszna, életmódot váltana.

Tudom, hogy nem egyszerű, de legalább látnám, hogy próbálkozik,de nem...

inkább bevállalja majd szerintem a műtétet, ha egyszer arra kerül a sor.

szabályosan néha éhezem arra, hogy érezzem én vagyok a gyengébbik nem".

2019. dec. 2. 17:16
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

De szerinted ez nem épp elég probléma❓

Nem érzed hogy ez nem a cipekedésről szól❓

A cipekedés csak még jobban felszínre hozott egy már meglévő problémát.

2019. dec. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

amúgy utolsó igazad van, mert akinek van gerincsérve az biztosan megértőbb ha ilyet hall, és ilyenkor mindig önzőnek érzem magam de hát akkor mi lesz ha majd én sem emelhetek valami miatt..:S

meg igen nyilván én is sokszor mondtam neki, hogy hagyja csak ne emeljen , majd én megcsinálom , mert féltettem, de most már néha azt érzem, mintha kényelmes lenne neki, hogy rávágja, neki sérve van és akkor ezzel le van tudva minden.

én is azért kezdtem el jobban tornázni az utóbbi időben , mert tudom, hogy az embernek muszáj megerősíteni magát főleg így 30 felett.

Hiába nehéz elkezdeni, de ha fittek akarunk maradni akkor nem szabad elhanyagolni a mozgást.

2019. dec. 2. 17:27
 8/12 anonim ***** válasza:
77%
És a mosogató rongyot és porszívót sem bírja el a gerince? Egy lusta dög a férjed.
2019. dec. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

ha megkérem bármire, akkor megcsinálja (vagy duzzogva vagy anélkül de megcsinálja) de ez nem is zavar , mert én szívesen takaríthatok. Csak ha a számomra férfi munkának megítélt dolgot is nekem kell csinálni nő létemre az már bizony frusztrál...

hát...ilyenkor mindig arra próbálok gondolni, hogy senki sem lehet tökéletes, legalább nem kocsmázik, meg csajozik, csak hát attól még ott van ez a kis zavaró tényező , ami egy idő után nagy zavaró tényező lehet, hogy nem érzem nőnek magam mellette ilyenkor.

2019. dec. 2. 17:58
 10/12 anonim ***** válasza:
18%

Édesanyámnak 3 sérve volt. Egy nyaki és két gerinc. Imádom és bármikor ugrok neki a magam 62 kilójával. És mindenkinek, akit szeretek és nem akarom, hogy tönkremenjen.


A sérv nem játék. Ha nem akarsz emelni, ne emeljen egyikőtök sem. Fizesd ki a bútoroknál a felárat, hogy becipeljék, vegyél kis adagokban kaját vagy hozasd házhoz, hívj szakembereket és fizesd őket, hogy emelgessenek helyettetek, ha ennyire zavar. De ne egy sérves embert ba sztass, aki amúgy kiveszi a részét a munkából és tök korrekten áll hozzád, mert nőként mondom, hogy ez szánalmas.


Vagy ha csípi a szemed, menj el edzeni. Más nő létére annyival guggol, amennyit te nyomsz és nem sokkal nehezebb nálad. Senki sem kérte, hogy legyél ropi.

2019. dec. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!