Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiak tényleg így viselked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak tényleg így viselkednek a barátnőjük/feleségük/kiszemelt nő előtt?

Figyelt kérdés
[link]
2018. jan. 22. 09:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha olyan férfit választasz, akinek a felsőbbrendűség a fontos, aki attól érzi magát férfinak, hogy folyton azt demonstrálja, hogy ő jobb a nőnél, akkor pontosan ilyen.

Én olyan párt választottam, akivel egyenlő felek vagyunk, aki nem legyőzni akar, hanem szövetségben lenni. Ő nem ilyen (különben már nem lennék vele).

23/N

2018. jan. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Persze ez karikatúra. Nekem eddig az összes barátom így viselkedett, remélem, hogy csak gykereket fogtam ki.


1. Olyan dolgokkal akar lenyűgözni, amik bele tartoznak az általános műveltségbe (pl. a Plútó bolygó-e vagy sem), és elvárják, hogy csodálkozva bámuld őket.

2. Felszínes ismereteik vannak, amit kutatóprofesszorként adnak elő.

3. Keresnek olyan témát, amihez a nő nem ért, de ők igen, és azt leegyszerűsítve, általános iskolás szinten magyarázzák.

2018. jan. 22. 10:00
 3/17 anonim ***** válasza:
71%

2:Sajnos sok férfi csak akkor érz magát férfinek,ha a nő minden szempontból gyengébb náluk és ezt a kisebbrendűségi érzést kompenzálják folyamatosan. Ne aggódj, nem csak ilyenek vannak, bár ha te mindig ilyenbe botlottál, érdemes lenne elgondolkoznod, hogy milyennek mutatod magadat a külvilág felé.

23/N

2018. jan. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
És egyik sem volt alapvetően nagyképű és tudálékos, általában szerények és aranyosak voltak, de az udvarlás/pár hétnyi járás után úgy viselkedtek, mintha ők szrták volna a spanyol viaszt.
2018. jan. 22. 10:06
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
4: mondjuk én az ilyen férfiakat nem hagyom kakaskodni, elég hamar lenyomom őket, hogy vegyék észre magukat. De nem maradnék ilyen férfivel kapcsolatban.
2018. jan. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Szeretem az okos embereket (hallgatni őket és beszélgetni velük), az érdeklődési körömbe inkább elvont, lexikális tudást igénylő témák tartoznak bele, viszont becsülőm a gyakorlatias és életrevaló embereket is(az anyám is ilyen, és bár nem lehet vele elvont témákról beszélgetni, az egyik legértelmesebb ember, akit ismerek).
2018. jan. 22. 10:12
 7/17 anonim ***** válasza:
40%
Ez nem nemfüggő, ezt meg egy férfigyűlölő feminista libsi írhatta. Enyhén általánosít, de a férfiakkal szemben ezt szabad...
2018. jan. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Találtam egy cikket, ami egyezett a korábbi tapasztalatimmal.
2018. jan. 22. 10:33
 9/17 anonim ***** válasza:
56%

:"D

Ezt a cikket így hirtelen körbeküldtem pár férjezett barátnőmnek.

Most másoljak be a gyakoriról kérdéseket és válaszokat? Ezer elég lesz?


Igen, a férfiak többsége ilyen.

Ő akar lenni az életed legjobb pasija, A Férfi, akire felnézel és elájulsz tőle.

És?

Okos nő nem kezd el duzzogni, hanem felveszi a fordulatszámot. Odaadja neki a befőttes üveget, pedig ha nincs otthon, perfekt ki tudja nyitni egyedül. Szendén pislog, mosolyog, elejt egy pár hűhát. Ámulva csodálja, mikor szerel, emelget vagy elmosogat. Azt se neki kell megcsinálni.


Ezt gyakorlatilag bárhol be lehet vetni. Munkahelyen is. Négy év alatt egy dobozt nem emeltem meg. A hentes mindig szép husit ad, kétszer ledaralja a combot, a zöldséges elmutogatja, melyik a csípős paprika, és melyik a friss cseresznye, ami nem kukacos, a szerelő beáll az akna fölé a kocsival, stb. Nekem ettől csak könnyebb lesz az életem, és eszemben sincs kikérni magamnak.

Még csak nem is vagyok egy 20 éves cicababa, akit azért ugrálnak körbe, mert szexet akarnak.

Nekem ez pozitívum, hogy a férfiakat ilyen egyszerű irányítani, és még örülnék is neki.

2018. jan. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Abban van némi igazság, hogy szeretem felhívni magamra a figyelmet a kiszemelt nő társaságában, szeretem megmutatni, miben vagyok jó, és tényleg nagyon élvezném, ha megtaníthatnám síelni, de ez nem azért van, mert annyira el lennék szállva magamtól, vagy el akarnám őt nyomni, hanem csak simán arról van szó, hogyha bele vagyok zúgva egy lányba és megjelenik a közelemben, akkor minden erőmmel azon vagyok, hogy a legjobb formámba legyek előtte, hogy felkeltsem a figyelmét, hogy lássa bennem az erőt, azt amiben jó vagyok.
2018. jan. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!