Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik lehetnek a feleségem combjain azok a kék zöld foltok?

Figyelt kérdés
Kb 2 hónapja kezdett egy új munkahelyen melózni. (gyári munka) többségében nőkkel dolgozik. Egy ideje már érdekes volt hogy mint ha takargatná magát, de tegnap láttam a combjait itt ott kék zöld foltos. Kérdeztem tőle hogy mi történt, azt mondta hogy pakolt valami rekeszeket a raktárba és odacsípte. De ahhoz elég nagy foltok, ráadásul nem is egy ilyen van a lábán. Szóval ezt elég nehéz így elhinni. Esetleg nincs valami ötletetek, hogy mitől lehet?
nov. 14. 13:30
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

"azt mondta hogy pakolt valami rekeszeket a raktárba"


Én nem tudom, mi az igazság, de amikor a listában olvastam a kérdésed főcímét, és a leírást még nem láttam, pont az jutott eszembe, hogy itthon a feleségem combja szokott kék foltos lenni, attól, hogy almás ládákat pakolgat, és a combjával támasztja meg, hogy meg tudja emelni.


A lábamon volt már kék folt attól, hogy ilyen ládákat lábszárral rúgtam arrébb.

nov. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

1

Jó de a combja külső belső oldalán is vannak, illetve hátul. Nálatok gondolom a feleségednek combján elől vannak csak foltok, vagy nem?

nov. 14. 13:40
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szerinted mitől van? Valaki bántalmazza?
nov. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Nem olyan típus aki ne tudná megvédeni magát, de tényleg nem tudom mit gondoljak.
nov. 14. 13:51
 5/25 anonim ***** válasza:
Mekkora foltokról van szó?
nov. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
5-10cm közöttiek lehetnek kb.
nov. 14. 13:55
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom 1eshez, az én asszonyom lába is tiszta kék-zöld, és ő aztán nem veri senki, az 1000%.

Jellemzően a feleségem is mindig meglepődik, hogy megjelenik rajta egy ilyen folt:D Valószínűleg gyengék az erei, elpattan és annyi, kész a véraláfutás.

Lehet a te nőd is ugyanez, csak ő szégyelli magát miatta. Nnnnem annyira ritka, hogy egyesek olyan dologért szégyellik magukat, amiről nem is tehetnek.


Esssetleg.. nem szed az asszony antidepresszánst, kérdező? Vagy nyugtatót.

nov. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
0%
Kérdezd meg a szeretőjét :P
nov. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

7

Jó de eddig nem voltak gyengék az erei? Meg ennyire szégyenlős még sose volt.


Nem szed semmilyen gyógyszert.

nov. 14. 14:09
 10/25 anonim ***** válasza:

Jó, hát az vlaóban fura.

Hány éves?

nov. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!