Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rajottem, hogy a parom regiszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rajottem, hogy a parom regisztralt egy barat es tarskereso oldalra, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy ilyen barat es tarskereso app ahonnan veletlenul meglattam egy ertesitest a telefonjan, megjegyzem soha nem neztem bele a telefonjaba es nem is fogok de nyilvan ideges lettem es kivancsisagbol rakerestem, a dating lehetoseg van neki bejelolve nem a friend. Kerdore vontam, hogy miert van fent ezen az oldalon, a valasz az volt, hogy baratokat keres mert nincsenek. Es meg en erzem magam szarul, hogy utanajartam a dolognak mert tudom, hogy nem szereti az ellenorizgetest, nem is szoktam ilyet csinalni de azert atverve sem akarom magam erezni. Azt mondta letorolte, nehogy baj legyen belole de ugyanugy latom az oldalon. Az egeszben a legfurabb, hogy kb 1 hete mondta, hogy koltozzek hozza.
nov. 15. 18:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szakitanék, mert hazudott és így másban is fog, nem bíznék benne. Kutakodni meg nem kutakodnék, fölösleges lenne.
nov. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%

Egyszer ismertem egy ilyen embert, és kiderült, hogy benne volt valami szektában, és amikor a párja hozzá költözött azt is belevitte.


Aztán szabályok voltak, hogy ki mikor mit ehetett, milyen ruhában öltözködhetnek, hányszor fürödhet. A szülőket nem látogathatta volna 1 éven át...

nov. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egyutt lakunk lassan masfel eve csak nalam alberletben de most sajatba koltoznenk. Nagyon szeretem ot, nem tudom mit csinaljak. Nekem is lenne lehetosegem megcsalni de en nem vagyok ilyen tipus es szukseget sem erzem.
nov. 15. 19:13
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szeretheted te, de ő kifelé nézeget, idő kérdése mikor lép félre fizikailag is (HA már nincs rajta túl) és előbb utóbb el fog hagyni. Megvárhatod, de sokkal jobban fogsz sérülni. Így még mint most vagy megőrizheted az emberi méltóságodat! Szeretni fogod egy darabig külön is, de nem leszel átb@szva még jobban, mint jelenleg, te döntésed...🤷
nov. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyenek a terveket összeköltzést meg ilyenek azert hozzak csak témába hogy elaltassák a gyanut magukról es még te érezd magad kellemetlenül mert gyanakodsz.
nov. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
42%
Csald meg.
nov. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Légy okos!

Vegyél egy szimkártyát arról regisztrálj az oldalra.Írjál rá.Kérj tőle randit mihamarabb.

Már látni fogod mit ír neked.

Menj ell a randira.Ott küld ell melegebbre.

Ha úgy ír vissza hogy elutasít mert hívatkozik hogy kapcsolatban él nyugodj meg.Még tudnia sem kell róla hogy tesztelték.A szimkártyát soha ne vidd haza!!!

nov. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!