Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Társkeresőn ismerkedtünk meg,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn ismerkedtünk meg, de nem tudtam, hogy többre is regisztrálva van. Hagyjam, vagy tisztázzam?

Figyelt kérdés

Másfèl hónapja jöttünk össze a barátommal, badoo-n ismerkedtünk meg. Onnan már letörölte magát azonnal, hogy megbeszèltük, hogy együtt vagyunk. Így nyugodt is voltam, úgy gondoltam minden a legnagyobb rendben velünk. Úgy is viselkedett. Viszont ma láttam a telefonján egy èrtesítèst, hogy egy másik társkeresőn üzenetet kapott egy lánytól. (Csak az időt akartam megnèzni, ez eddig termèszetes volt köztünk, akiè közelebb van, azon nèzi meg bármelyikünk.) Nem volt bent a szobában, amikor ezt láttam, viszont amikor visszajött, ès megnèzte ő is a telóját, kapásból kèpernyővel lefelè dobta le utána.

Látta, hogy nincs rendben valami, de nem akartam elmondani, hogy ezt láttam. Csak megkèrdeztem, hogy hogy állunk, mennyire gondolja velem komolyan, mennyire vagyok számára fontos. Annyit mondott hogy nagyon fontos vagyok, ha nem lennèk, nem lenne most itt nálam. Ès senki más nincs mellettem, èn vagyok az egyetlen neki. Megkèrtem, hogy legyen őszinte, hogy keres e valaki mást, vagy minden okès e. Mindenre aztmondta, hogy mindig őszinte akar lenni velem, ès semmi gond nincs, nem keres mást.

Vègül csak nem bírtam ki, megkerestem azt az appot, amiről az èrtesítèst kapta, ès meg is találtam a profilját. Teljesen normálisan minden ott van, azzal a kiegèszítèssel, hogy egy hónapja szünetelteti a profilját. De simán lehet írni neki, csomó kèpe van fent.. ès mintha rèmlene hogy ez a lány aki most is, már korábban is irt neki.

Ami mèg èrdekes, hogy frissült a tartózkodási helye, amikor elment tőlem, tehát megnyitotta az Appot.


Èn vagyok nagyon naiv? Most ő hazudik, vagy fèligazsággal vágja ki magát, vagy most ez mi?

Legyek türelmes, vagy hagyjam a fenèbe? Vagy konkrètan tisztázzam ezt a társkeresősdit le vele? Számomra ez olyan egyèrtelmű volt, hogy mindenhonnan törlöm magam...


2020. máj. 18. 01:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az első pár hónap mindig necces. Előfordul, hogy a felek visszatérnek az előző párjukhoz egy kis búcsúzkodásra, esetleg fent maradnak társkereső oldalakon néhány kaput nyitva hagyva. Szerintem legyél türelmes, hagy döntse el magában, hogy téged akar-e vagy sem. Ez nem azt jelenti, hogy megcsalna. Ennek fényében, ha zavar téged, beszéld meg vele! (hisz egy jó kapcsolat alapja az őszinteség)
2020. máj. 18. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
19%

Ha ennyire ráakaszkodsz, tuti keres jobbat. Kinek kéne ilyen nyomulós mint te. Miért nem bírod kivárni amíg kialakul benne irántad valami? Mit faggatod? Rövid az ismeretség, nem tartoztok egymásnak semmivel, ne kérdezgesd, úgysem a szavai fogják eldönteni hogy mit érez hanem a tettei.

Írta is, hogy akkor nem veled lenne akkor és ott. Miért nem figyelsz rá?

A nyomozgatásoddal mindent el fogsz rontani.

2020. máj. 18. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Másfél hónap után ne várj erényövet..
2020. máj. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem erènyövet várok, hanem őszontesèget, ahogy igèrte is nekem :) bár igaz, hogy konkrètan a társkereső profilokra nem kèrdeztem rá, de aztmondta hogy nem keres mást. Ès hiába áll a profilján, hogy szüneteltetve lett, akkor is listázva van, bárki láthatja, írhat neki. Ez nekem kicsit olyan, mintha mègiscsak keresne mást. Pláne így, hogy aktívan beszèlget is mèg egy lánnyal ott.
2020. máj. 18. 12:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor kérdezz rá konkrétan, ha ennyire számít. Lehet, hogy konkrétan nem keres mást, de nyitva hagyja a lehetőséget.
2020. máj. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!