Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg fogja unni?

Figyelt kérdés
Nagyjából 2 hónapja kezdődött, hogy a párom nagyon rákattant egy számítógépes játékra. Van, hogy alig alszik. Mikor itthon van egész nap csak játszik, semmit nem segít a házimunkában. Korábban nagyon házias volt, teljesen ki van fordulva magából. Szerintetek el fog ez múlni? Veletek volt már ilyen?
nov. 16. 18:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
Nem lehet, hogy köztetek van baj? Esetleg másra gondol?
nov. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
Nem fog elmúlni készülj fel nem olyan mint ha elrontanad a gyomrod és elmúlik. Sajna jönnek majd a viták és a kiabálás !
nov. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
A függőség nem múlik el magától, ne reménykedj, csak rosszabb lesz.
nov. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%

Ez attól is függ melyik játékról van szó. Van olyan ami nagyon hosszú, de mégis végigviheted 2-300 óra után, aztán vége van. Igaz még újra is kezdheti :)

Meg vannak a végtelen darabok, pl online, na az az igazi ráfüggés. Ha ilyesmiről van szó és már 2 hónapja, akkor nehéz menetre készülj.

Aztán van a kiégés faktor, ebben még bízhatsz. De valószínű nála ez a játék most sokkal inkább pótcselekvés, főleg ha ott lennél te is, és mégis ez megy. Nincs minden rendben otthon és köztetek, jól sejtem?

nov. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Korábban voltak nehézségek, de az elmúlt fél évben minden a legnagyobb rendben volt, ezt leszámítva. Nem tudom mihez kezdjek. Akárhányszor próbáltam vele erről beszélni, teljesen kiakadt, hogy miért zavar engem, hogy ő jól érzi magát.
nov. 16. 18:22
 6/13 anonim ***** válasza:
71%
Azért zavar, mert te nem érzed jól magad, amikor gyakorlatilag nincs veled, amikor te szeretnéd.
nov. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%
Én akkor váltam el, amikor az exem annyira belebuzult a játékba, hogy már egy kiürült műanyag flakonba pisált, hogy addig se kelljen felkelni a gép elől. Nem. Nem leszjobb.
nov. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

#7

Azta, ez azért durva. Azért én reménykedem még, hogy előbb-utóbb ráun

nov. 16. 18:38
 9/13 anonim ***** válasza:
83%
Ez csak EGY tapasztalat 7-es. Az én tapasztalatom viszont az, hogy lehet jobb. Mindent meg lehet unni. Objektívan nem kijelenthető, hogy nem lesz jobb.
nov. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
76%
Sajnos ezek a játékok úgy vannak összerakva, hogy nagyon nehéz kiszállni belőlük. Japánban csecsemők halnak meg, mert a szüleik etetésük helyett számítógépes játékokat játszanak. Ha ő ezeket a veszélyeket nem fogja fel vagy bagatellizálja, akkor te nem sokat tudsz tenni.
nov. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!