Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Páromnak jeleztem, hogy kicsit fogja vissza a hisztijét a munkája miatt, és hagyja abba a passzív agresszív megjegyzéseket. Ti ezt a szitut hogyan látjátok?

Figyelt kérdés

Páromnak a munkaideje heti 50 óra, ami nagyon sok, de pontosan tudom, hogy az elmúlt hetekben heti 20 óránál több munkája nem volt. Ellenben a keresete nettó 1.3 millió forint.

Rendszeresen megjegyzéseket tesz, hogy én home officeban mennyire jól érezhetem magam, neki bent kell lenni az irodába, alig jut ideje magára. Csak éppenséggel külön mikrobusz viszi be őket, 15 perc az út. A keresete pedig annyi, mint a legtöbb irodistának a háromszorosa, és most lesz december-januárban 2 hónapot fizetetlen szabin.

Úgy érzem, hogy ahhoz képest, a munkája mit ad neki, kimondottan hálátlan és azt gondolja, hogy a home office mindennél fontosabb, független attól, hogy 1 havi keresetből 4 hónapig meg lehetne kb élnie (nincs lakáshitel vagy albi).


2023. okt. 8. 22:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

"Rendszeresen megjegyzéseket tesz, hogy én home officeban mennyire jól érezhetem magam, neki bent kell lenni az irodába, alig jut ideje magára"

Ennyi lenne az a bizonyos hiszti? Nem tudom, nekem ez nem úgy hangzik, mint ami ellened irányulna, még ha zavar is téged. Inkább csak talán együttérzést várna időnként tőled. Hiszen lehet, hogy nincs bent annyi munkája, de napi 10 órákat + bejárás ugyanúgy elcsesz, és gondolom szívesebben töltené hasznosan az idejét. Ez egy reális igény bárki részéről, fizetéstől függetlenül. Arról nem beszélve, hogy még nehezebb ezt megélni, mikor konkrétan azt érzed, hogy feleslegesen ülsz bent ebben az időben. Aki tevékeny, szeret haladni, és hasznosan tölteni az idejét, nem ilyen "portásember" típus (már elnézést), azt ez zavarni fogja.

Más kérdés, hogy mennyit hangoztatja, mert nyilván ha folyton folyvást csak elégedetlenkedik miatta, akkor nem a saját prioritásai mentén választott munkát, és célszerűbb lenne váltania.

2023. okt. 9. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lehet csak a kiégés kezdete ez nála.

Lehet ő úgy látja hogy amit bent kell csinálnia azt otthon is meg tudná tenni és az azért kötetlenebb.

2023. okt. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!