Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki mit tenne ilyen helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mit tenne ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Tizenöt éve házas vagyok, van két gyermekem. Egy 13 és egy 8 éves. Mióta megszületett a kisebbik, tehát 8 éve, azóta, nem volt szex az életemben. A feleségem teljesen elzárkózik a szextől, pedig mindenki elhiheti mindent is megpróbáltam. Főzök mosok takarítok stb mindent megteszek a családért de nagyon belefáradtam. Szeretem a feleségem de nekem fontos lenne a szex, amit nem fogok megkapni tőle. 44 évesen tényleg le kell mondanom a szexről?

Csaljam meg? Nem akarom elveszíteni a gyermekeimet egy kufirc miatt? Ki mit tenne a helyemben?


nov. 16. 18:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%
Megbeszélném vele. Az asszony amúgy nem mással kúrogat?
nov. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
22%
Bazd ki
nov. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Biztos hogy nem. Megbeszélni pedig nem tudom vele. Minden esetben kikerüli a témát vagy pedig komoly beszédhez nem tudok eljutni vele de amúgy ezen kívül tényleg semmi probléma nincs a házassággal. Már abba is belefáradtam hogy felhozzam a témát tudom hogy sehova nem jutok vele.
nov. 16. 19:01
 4/18 anonim ***** válasza:
21%
3 nővel Csalnám+ kurváznék
nov. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
90%

Ha nem lehet vele beszélni, nem veszi figyelembe, hogy bajod van, akkor szakítani kell. Nem a szex a probléma itt, hanem az, hogy a kapcsolat legalapvetőbb eleme, a kommunikáció nem működik.


Még egyszer próbálj meg vele beszélni, ha nem megy mondd, hogy szakember segítségére gobdoltál, hogy megnyíljon, mert a kommunikáció a legfontosabb és te szeretnél küzdeni érte, mert szereted. Ha nem hat, akkor nagyon sajnálom. Menni kell.

nov. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
19:08 teljesen igazad van, de akkor sem kockáztatom hogy elvesztem a gyerekeimet, Abba biztos beleőrülnék. Valószínűleg marad továbbra is a beletörődés és élek így tovább… köszönöm a választ jó valakivel erről beszélni már az is sokat jelent nekem.
nov. 16. 19:11
 7/18 anonim ***** válasza:
53%
Nyitott kapcsolat felvetése?
nov. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
16%
Egy ostoba pancser papucs vagy nem fogsz dugni már!
nov. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
84%

"Minden esetben kikerüli a témát vagy pedig komoly beszédhez nem tudok eljutni vele"

Pedig erről beszélnetek kell. Egyszer, de őszintén. Ha valami miatt nem akar már többet szexet (veled?), akkor mondd meg, hogy keresni fogsz szexpartnert, mert neked szükséged van szexre.

nov. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
83%
Én elválnék, vagy keresnék szeretőt.
nov. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!