Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki mit tenne ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dimitris kérdése:

Ki mit tenne ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Párkapcsolatban élek immár 4 éve. Jelenleg azt érzem, hogy a párkapcsolatom nem működőképes hosszú távon. a hölgyemény nem úgy viselkedik, mint ahogy egy párkapcsolatban kellene. Gyakorta apróságokon azonnal idegbeteg lesz, veszekszik, kiabál, nem tisztel és semmibe vesz. Ennek ellenére még valamilyen szinten szereted, de már nem szerelemből. Vele vesztetted el a szüzességed emiatt valamilyen szinten kötődsz hozzá, de nem úgy, mint régen. Közben egy internetes játékban megismersz egy másik hölgyeményt, aki kezd beléd szeretni és ő is beléd és tökre jól elvagytok, de még nem találkoztatok, de mindkettőtök azt érzi, hogy valami kezd kialakulni köztetek. Ki mit tenne ebben a helyzetben?

2016. nov. 16. 18:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy egy tökös férfi nagyon a "hölgyeményekkel", igaz?


Egy magabiztos, férfias férfi már rég szakított volna a pi csába, nem itt "hölgyeményezik".


Veheted ezt bántásnak, de inkább magadon gondolkodj el, hogy milyen mélyre jutottál a gondolkodásmódodban más emberekhez képest. Miért nem állsz ki magadért és vagy tökös?

2016. nov. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kidobnám a csajt, de gyorsan.

Majdnem 4 évig elviseltem egy ilyen idegbeteg hülye p*csát, de hibáztam, hogy nem vágtam ki már az első hisztije után, mert csak egyre rosszabb lett.

2016. nov. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Bocs, de mi a fa.szt keresel olyan nő mellett, aki nem tisztel és semmibe vesz?! Dobd ki a retekbe!


Attól függetlenül, hogy van-e más puni kinézőben, vagy nincs.


Arra várni, hogy majd kidobod akkor, ha lesz helyette csere, az csak gyávaság. Kapcsolatfüggés. És ha most a netes punival semmi nem lesz, akkor maradsz a sza.r kapcsolatodban, hogy a nőd tovább tudjon alázni?!


A helyedben én átkutatnám a fiókokat, hátha valamelyiknek a mélyén megtalálom a golyóimat!

2016. nov. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Voltam hasonló szituban - én voltam a bizonyos netes leányzó.

Mi azóta már együtt vagyunk, de ez öt, szenvedéssel teli évbe telt, lelkileg tönkrevágott mindenkit. Szappanoperába illően volt minden: pellengér, választás elé állítás, jajmégse, de nem akarom megbántani, de nem is biztos, hogy ezt akarom...

Mikor végül összejöttünk, akkor nem hogy nulláról, vagy a barátság miatt pluszból, hanem többszörösen(!) mínuszból indultunk, és hónapokig küszködtünk egymással az előzmények miatt.

Bár szeretem a párom, és nem cserélném le semmiért, de ha a mostani eszemmel lennék ugyanott, biztos, hogy nem kezdenék bele még egyszer egy ilyenbe - még így sem, hogy tudom, hogy jó a vége.

Tanulj más hibájából, spórold meg a sok szenvedést magadnak és mindenki másnak is. Dobd ki a barátnődet, és utána kezdd elölről az ismerkedést tiszta lappal.

2016. nov. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Gyakorta apróságokon azonnal idegbeteg lesz, veszekszik, kiabál, nem tisztel és semmibe vesz.

---

Bezzeg te mindent megadsz neki, és melletted igazi nőnek érezheti magát, ugye?

2016. nov. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Túl fiatalok voltatok a kapcsolathoz!

Lépj ki mint egy rossz cipőből, és kész!

2016. nov. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!