Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megszuntessem vele a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszuntessem vele a kapcsolatot vagy se? Ki mit tenne ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

1 eve folyamatosan beszelgetek egy sraccal, aki szinte minden heten tett valami celzast arra, hogy nemcsak, hogy jol kijovunk, de tetszem neki, plusz neha egy-egy szeretleket is bevagott. Multheten talalkoztunk, utana ugyanolyan volt a viselkedese, de ma bejelentette, hogy par napra talalkozgat egy lannyal... nem igazan tudom hovatenni ezt, es nem tudom ezek utan, hogy maradjak vele jo viszonyban ugy, hogy tobbet erzek iranta, vagy szakitsak meg minden kapcsolatot.

Amugy pedig azert nem tudunk talalkozni, mert kinn van Angliaban es ritkan jon haza...


2016. okt. 8. 12:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha ott talált magának lányt akkor ne beszélgess vele többet, ha nem tudsz rá csak barátként tekinteni.
2016. okt. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Eddig nem ereztem iranta semmit, addig mig nem talalkoztunk, aztan utana meg minden szepet s jot irt...

De hogy mondjam meg neki, hogy figyelj baratnod van, ne beszeljunk tobbet. Ebbol rogton le fog neki esni...

2016. okt. 8. 12:22
 3/8 anonim válasza:
64%
Ne irogasson szépeket neked, ha más csajokkal is kavar. Tipikus féregnek tűnik, aki ha talál jobbat már tovább is áll. Ha 1 évig nem éreztél semmi, csak akkor amikor tudod hogy más kell neki, alapból offos a dolog. Meg ezt különben is magadban kéne eldöntened, hogy így is megéri ez az egész, tényleg ér-e annyit ez a srác. Ha nem tudsz elszakadni, és meg akarod próbálni a nagy távolság és az esetleges megcsalások ellenére is, hát sok sikert.
2016. okt. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
tiltsd le.
2016. okt. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A lány, akivel találkozgat kint van Angliában?

Lehet, hogy azt akarja, hogy legyen neki valaki magyarországon, ha hazajön, amúgy pedig kint mással ismerkedik.

Semmi komolyat ne várj el tőle, ha nagyon unatkozol csetelhetsz vele, unaloműzésként, de nem sok értelmét látom, inkább keress mást.

2016. okt. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem akkor tetszett meg, amikor kiderult, hogy mi van, hanem akkor, amikor talalkoztunk. Utana rogton irt is minden szepet, meg hetfon is irta, hogy tudod, hogy szeretlek, aztan ott tartunk, hogy most massal van.

Amugy igen, valami tarskeresore regisztralt es ott ismerte meg...

2016. okt. 8. 14:34
 7/8 A kérdező kommentje:
Az utobbi par napban ereztem, hogy valami gond van, maskor este mindig kesoig beszelgettunk, kedd ota azonban soha nem volt fenn, mint neztem, vartam, de semmi
2016. okt. 8. 14:37
 8/8 anonim válasza:
sürgősen felejtsd el ezt a nyomorékot.
2016. okt. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!