Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet az oka a hirtelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka a hirtelen változásnak amin a párom átment? ( bővebben lent. )

Figyelt kérdés
Szinte egyik napról a másikra történt hogy megváltozott a gondolkodásmódja. Eddig feledékeny volt, hanyag, nemtörődöm,és mindíg mindent az utolsó pillanatban csinált meg vagy döntött el de így is szerettem. Most viszont már a karácsonyi ajándékon töri a fejét mert a mikulási már megvan, a szilveszteri partyt szervezi meg a jövő évi nyaralásunkat... nem értem mitől változhatott meg ennyire ilyen gyorsan. Mindenesetre azért kedvemre való a helyzet... :D Csak tudnám a miértjét. :)
2010. okt. 20. 14:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
kérdezd meg tőle...xp
2010. okt. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy nagyon megütötte a bokáját egy hanyagsága miatt, és ez rádöbbentette, hogy nem mehetnek tovább így a dolgok?
2010. okt. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

14:40

Nem tudok róla hogy " megütötte volna a bokáját " de végső soron előfordulhat.

2010. okt. 20. 14:41
 4/13 anonim ***** válasza:

szerintem apró dolgokban még most is hanyag

amikről beszél azok nagyobb jelentőségű dolgok, azokat mindenki még a figyelmetlenek is észben tartják

szóval szerintem nem változott, te nem látod jól, mikre figyel és mikre nem, csak általánosítottál nála

2010. okt. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

14:51

Nem általánosítottam... minden téren változott... ezek a legfeltünőbbek hogy tavaly dec.4.én kezdett mikulásra ajándékot KERESNI. Idén már egy hete megvette. De olyan apróságokban is változott mint pl a találkáink... sokkal többet beszélgetünk a szexben is egészen másképpen viszonyul hozzám gyengédebb bújósabb lett. Gyakrabban járunk el szórakozni vagy sétálni és újabban nem én unszolom őt hogy menjünk hanem fordítva.

2010. okt. 20. 15:06
 6/13 Moszuke ***** válasza:
lehet, hogy mostanra szeretett beléd?:)
2010. okt. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Moszuke


3.5 év kellett neki hozzá? Nem tudom... de ha eddig nem szeretett volna akkor miért lett volna mellettem?

Szóval szerintem nem most szeretett belém de lehet hogy tévedek. :)

2010. okt. 20. 15:13
 8/13 anonim ***** válasza:

kár hogy nem tudjuk úgy megismerni a párunkat, hogy tudnánk mi van rá hatással, és mi nem

lehet egy film, egy könyv hozott benne tudati ébredést, vagy a haver elcseszett párkapcsolata, ki tudja

a semmi a legvalószínűtlenebb indok

szerintem.

2010. okt. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hát tényleg kár hogy nem tudom mi változtatta meg. De mint mondtam már nem bánom én! Csak nem értem... :D
2010. okt. 20. 15:52
 10/13 anonim ***** válasza:
Próbáltad már mondjuk...hmm... megkérdezni tőle?
2010. okt. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!