Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet az oka a hirtelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka a hirtelen változásnak amin a párom átment? ( bővebben lent. )

Figyelt kérdés
Szinte egyik napról a másikra történt hogy megváltozott a gondolkodásmódja. Eddig feledékeny volt, hanyag, nemtörődöm,és mindíg mindent az utolsó pillanatban csinált meg vagy döntött el de így is szerettem. Most viszont már a karácsonyi ajándékon töri a fejét mert a mikulási már megvan, a szilveszteri partyt szervezi meg a jövő évi nyaralásunkat... nem értem mitől változhatott meg ennyire ilyen gyorsan. Mindenesetre azért kedvemre való a helyzet... :D Csak tudnám a miértjét. :)
2010. okt. 20. 14:30
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nem igazán akarom kérdezgetni hogy miért változott mert attól félek hogy megtöröm a varázst. Vagy elbizonytalanítom hogy esetleg nem jó így nekem.
2010. okt. 21. 10:14
 12/13 anonim ***** válasza:

a férfiak szeretik a nő arcán az örömöt látni, amit ők okoznak nekünk :)

tehát ha úgy adod elő, jé milyen ügyes vagy, tisztára elolvadok tőled, mi ez a nagy változás, csak nem történt valami, tudsz olvasni és egy könyv csodákat művelt? vagy a ckm-ben volt leírva egy haditerv? vagy?

és elkezd mesélni.....

2010. okt. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én férfi vagyok és örülnék ha hasonló helyzetben a barátnőm megdícsérne és érdeklődne, hogy mi az oka a változásnak. Nem rontana el semmi varázst.
2010. okt. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!