Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem vagyok szerelmes a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok szerelmes a barátomba, mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Párommal 1 éve vagyunk együtt, távkapcsolatban mivel Ausztriában él, minden nap beszélünk egy órát videóhívásba, kb. 5 hetente egy hétre tudunk személyesen együtt lenni.

Rendes, jólelkű ember, igazából nincsenek is konfliktusaink, szóval nem az ő személyével van problémám. Hanem azzal hogy nem tudok romantikus érzéseket táplálni iránta (de egyébként senki más iránt se). Nagyon szeretem, de mint barátot.

Nem bírom a romantikus, szerelmetes dolgokat, igazából sose értettem, hogy az embereknek miért megy el az agyuk ha szerelmesek lesznek.

Nem bírom azt ha állandóan ben van az aurámba és rajtam lóg, nem birok bizonyos éritéseket, nem birom a csókot se, ezek a dolgok valamiért írrítálnak.

Nekem már az is terhes kicsit hogy minden nap beszélnünk kell, mert ezt amolyan kötelező, eröltetett dolognak érzem. Volt hogy elment a netem és nem tudtam vele beszélni egy este, ettől idegbajt kapott. Igazából azt érzem hogy túlzottan rám van függve, hogy támaszkodik rám. Olyna mint ha velem, vagy is a szerelmi élettel próbálná kompenzálni a problémás életét.

Elhagyni azért nem hagyom el mert szeretem (még ha nem is szerelemmel, de mint embert igenis nagyon szeretem), másrészt ha elhagynám teljesen összetörne.

21/L



nov. 19. 15:34
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Ha kiderül, hogy nem szereted az sokkal jobban fog neki fájni. Amúgy ha neked jó, hogy rajtad lóg akkor maradj vele, várd meg míg megun téged.
nov. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%

Mit tegyél? Semmit!

Amit idáig

nov. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Hagyd el, az lenne a legjobb mindkettőtöknek. Oké, neki fájna nagyon most, de hosszútávon neki is jobb, hogy nincs egy olyan kapcsolatban még évekig, ahol már 1 év után sem szerelmesek belé.
nov. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%

Pedig nincs sok választási lehetőséged.

Folytatod így, és neked lesz rossz.

Szakítasz, és neki, de hosszabb távon legalább nem hülyíted.

Vagy esetleg megpróbálsz elhidegülni látványosan, meg belemenni lerázós játszmázásokba, ami mindkettőtöknek rossz, mert csak még jobban beléd fog csimpaszkodni, meggyanúsít majd stb.

nov. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

" ha elhagynám teljesen összetörne."

Valószínűleg így lenne, majd pár hónapon belül meggyászol, és lenne lehetősége boldog párkapcsolatra, így ez rossz indok a szakítás ellen.


Mi a terv? Képes vagy így vele leélni egy életet, avagy mikor lenne szerinted megfelelő idő szakítani?

nov. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

"majd pár hónapon belül meggyászol, és lenne lehetősége boldog párkapcsolatra"

Hát... ezt sajnos nem igazán tartom valószínünek.


Egyébként szerintem ő is érzi a hozzáállásom, csak nem igazán akarja ezt tudatosítani.

nov. 19. 17:14
 7/8 anonim ***** válasza:

Márpedig pontosan azért valószínű az, mivel kölcsönös szerelem nélkül nem ti lesztek megírva egymásnak és valaki más van megírva neki. Húzod az idejét és a másik lány idejét.


35/F

nov. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Illetve saját idődet is, mert egyszer másba lennél szerelmes.
nov. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!